Polecamy MAŁY DA VINCI. Akademia Umiejętności Społecznych

MAŁY DA VINCI. Akademia Umiejętności Społecznych

ponad 8 lat temu

Daj dziecku szansę, aby rozwinęło swoje skrzydła. Skrzydła swojego potencjału, aby świadome swoich mocnych stron, rozwijało poczucie skuteczności i własnej wartości w kontakcie z innymi dziećmi, gdzie będzie miało szansę się sprawdzić w bezpiecznych warunkach. Naszym celem jest, aby dzieci czuły się pewnie w grupie społecznej, aby miały świadomość tego,co mogą grupie dać i w jaki sposób otrzymać to, czego potrzebują. Aby uczyły się współpracować i wspólnie tworzyć, równocześnie rozpoznając swój indywidualny potencjał.

W Akademii Mały da Vinci będziemy tworzyć, malować, filozofować i projektować. Będziemy szukać odpowiedzi na najprostsze i najtrudniejsze pytania, a ograniczać nas może jedynie wyobraźnia. Z dziecięcą, niczym nieskrępowaną ciekawością, przyjrzymy się naszym złościom i spróbujemy je oswoić. Wymyślimy, jak się komunikować, aby się porozumieć. Jak się uczyć, aby sprawiało nam to przyjemność. I jak realizować nasze marzenia krok po kroku, aby osiągać sukcesy jak da Vinci.

Zajęcia rozpoczynają się 15 października 2016 roku.

Dowiedz się więcej:
www.malydavinci.eurokreator.eu