Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Rekrutacja Rodziców SOS trwa

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce poszukuje rodziców zastępczych dla swoich małych podopiecznych. W Polsce wciąż jest blisko 19 tysięcy opuszczonych i osieroconych dzieci, które czekają na kogoś, kto da im ciepło, miłość i poczucie bezpieczeństwa.

Misją Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce jest zapewnienie im domu pełnego miłości, jednak bez Rodziców SOS nie jest to możliwe. Dlatego też jeśli komuś choć przez chwilę przemknęła przez głowę myśl, by podjąć to wyzwanie, niech nie czeka. Zrobienie pierwszego kroku nic nie kosztuje, a proces rekrutacji pozwala podjąć świadomą decyzję. Osoby, które chciałyby stworzyć rodzinę dla opuszczonych i osieroconych dzieci otrzymują od Stowarzyszenia profesjonalne przygotowanie oraz wsparcie psychologiczne, merytoryczne i organizacyjne.


Więcej informacji o kampanii oraz procesie rekrutacji na stronie.


Tysiące dzieci, tak jak Janek, czekają, aby rodzice zawołali je do domu:

 

 

A jeżeli ktoś chce pomóc dzieciom, ale rodzicielstwo zastępcze to dla niego zbyt odległy temat, warto przekazać choćby 1% podatku. Wystarczy wpisać KRS 0000 056 901 w odpowiednią rubrykę formularza PIT. To nic nie kosztuje, a może przynieść tak wiele dobra.

Komentarze

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz