Polecamy Sprawdzone Przez Przedszkolaków – Galeria prac

Sprawdzone Przez Przedszkolaków – Galeria prac

ponad 8 lat temu

Pod koniec ubiegłego roku, w ramach programu „Sprawdzone przez przedszkolaków”, w rączki przedszkolaków trafiły klocki, auta, trasy edukacyjne, domki dla lalek, zestawy naczyń i wiele innych zabawek polskiej marki Wader.

Jednak zanim dzieci przystąpiły do testowania zabawek, musiały się wykazać kreatywnością artystyczną. Maluchy z zainteresowanych placówek proszone były o wykonanie pracy plastycznej na jeden z podanych tematów: „Fabryka zabawek – Jak według Ciebie ona wygląda?”, „Twoja ulubiona zabawka Wader” lub „Twoje metody na walkę z bakteriami”. Do siedziby organizatora przyszło ponad 500 wyjątkowych prac, w które mali twórcy włożyli swoje serca, pomysły i talenty. Firma Wader-Woźniak zarchiwizowała nagrodzone prace. Kolorowe, pełne radości zdjęcia prac małych artystów można zobaczyć na stronie producenta zabawek. Zobacz

W tym roku Wader-Woźniak również zaprosi przedszkolaków do testowania zabawek. V edycja ogólnopolskiej akcji „Sprawdzone przez przedszkolaków” wystartuje jesienią.

Pod patronatem