Polecamy Akademia Wyobraźni Play-Doh

Akademia Wyobraźni Play-Doh

ponad 7 lat temu

Akademia Wyobraźni Play-Doh to ogólnopolski program edukacyjny dla przedszkoli rozwijający wyobraźnię i kreatywne myślenie wśród dzieci. Już po raz ósmy Akademia przekazuje placówkom przedszkolnym bezpłatny pakiet materiałów oraz zestawy ciastoliny Play-Doh do realizacji warsztatów kreatywnych z dziećmi.

Karty pracy zostały opracowane w sposób umożliwiający rozwój umiejętności manualnych dzieci w wieku przedszkolnym 3-6 lat. Od początku istnienia Akademia Wyobraźni Play-Doh objęła swoim zasięgiem 2700 przedszkoli. Za pośrednictwem jej strony internetowej ogłaszane są konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz dostarczane są bieżące informacje na temat wyników konkursu i rozwoju programu. Patronat Honorowy nad akcją objęła Europejska Galeria Malarstwa – Touch of Art. Do końca czerwca odbywać się będą konkursy dla przedszkoli, ale także i rodziców z dziećmi, w których do zdobycia będzie wiele ciekawych nagród.

Pod patronatem