Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Szkoła SuperBabci i SuperDziadka

Jak mówi dr Zofia Zaorska, pomysłodawczyni tej niezwykłej inicjatywy: „Ta szkoła to miejsce, gdzie opiekunowie i dziadkowie mogą spełnić się w swojej roli. To szansa na wzbogacenie wiedzy i umiejętności, sprzyjających prawidłowemu rozwojowi małych dzieci, w tym naszych wnuków. Szkoła uczy jak odpowiedzialnie pomagać rodzicom.

Szkoła SuperBabci i SuperDziadka stawia na twórczą edukację, zabawy aktywnie angażujące dziecko i pobudzające jego ciekawość świata. Metoda warsztatowa pozwala na wymianę doświadczeń, stwarza przestrzeń do rozmowy o trudnościach, a praca w grupie jest świetną okazją do wspólnego spędzania czasu, uczy zasad pozytywnej komunikacji i rozwiązywania konfliktów”.

Realizacja projektu „Szkoła SuperBabci i SuperDziadka na warszawskim Ursynowie” współfinansowana jest Zarząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawa. Partnerem jest LXIII Liceum Ogólnokształcącym im. Lajosa Kossutha.

Projekt realizuje Fundacja na Rzecz Kobiet JA KOBIETA, organizacja pozarządowa, której działania mają na celu zwrócenie uwagi na sytuację starszych kobiet w Polsce oraz przeciwdziałanie dyskryminacji ze względu na wiek i płeć.Kontakt:
e-mail: fundacja-jakobieta@o2.pl  
tel. 22 641 50 53, 694 45 16 04   
Facebook 

Zobacz również:
Lubelska Szkoła Superbabci i Superdziadka


Pod patronatem

serwis społecznościowy www.kobieta50plus.pl orazKomentarze