Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
więcej informacji: Katarzyna Halik, tel. 12 631 04 10 wew. 107 (w godz. 8:00-15:00)

Piękna nasza Polska cała

Zapraszamy do udziału w międzynarodowym projekcie edukacyjnym PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA!

Głównym celem projektu jest kształtowanie postaw patriotycznych u najmłodszych, uwrażliwienie ich na piękno, folklor i tradycje Polski. Działania projektowe to też okazja, by budzić wśród najmłodszych i ich rodzin poczucie tożsamości narodowej i regionalnej, dumy z bycia Polakiem, a także wzmacniać więzi i integrować placówki oświatowe z terenu całej Polski i Kresów.

W roku szkolnym 2019/2020 trwa już trzecia edycja projektu. Wszystkie informacje znajdują się na grupie facebookowej zobacz

Autorką projektu jest Ludmiła Fabiszewska, nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 2 im. Juliana Tuwima w Aleksandrowie Łódzkim.
Projekt pod patronatem BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

„Biega Nasza Polska Cała”

Organizatorzy Międzynarodowego projektu PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA i Ogólnopolskiego Maratonu Przedszkolaków SPRINTEM DO MARATONU łączą siły i zachęcają do wspólnego biegu pod hasłem „BIEGA NASZA POLSKA CAŁA”.

Zorganizuj zawody biegowe w Twoim przedszkolu/miejscu zamieszkania w terminie od 4 do 22 maja 2020 r. Pochwal się swoimi osiągnięciami na stronie wydarzenia SPRINTEM DO MARATONU i odbierz certyfikat. Więcej informacji na temat wydarzenia SPRINTEM DO MARATONU zobacz

Organizując SPRINTEM DO MARATONU, większe bądź mniejsze inicjatywy, możesz zrealizować aż sześć punktów z listy zadań projektu „Piękna Nasza Polska Cała”. Dowiedz się więcej

Autorką projektu PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA jest Ludmiła Fabiszewska, nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 2 im. Juliana Tuwima w Aleksandrowie Łódzkim.
Więcej informacji o projekcie zobacz

Pomysłodawcą Ogólnopolskiego Maratonu Przedszkolaków SPRINTEM DO MARATONU jest wydawca miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

II edycja

II edycja zakończyła się w roku szkolnym 2018/2019.
Jeśli jeszcze nie pobrałeś certyfikatu, pozostawiamy taką możliwość w zakładce Pobierz certyfikat

Dowiedz się więcej na grupie projektowej

I edycja

Wraz z Panią Ludmiłą Fabiszewską, Autorką projektu „Piękna nasza Polska cała”, bardzo dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie. Zachęcamy do zapoznania się z relacjami z realizacji projektu, którymi podzielili się z nami nauczyciele z całej Polski.

Zobacz wszystkie relacje

Pod patronatem