Polecamy Wyprawka przedszkolna

Wyprawka przedszkolna

10 miesięcy temu

Kup wyprawkę plastyczną o wartości 950 zł, a do zamówienia dołączymy 30 sztuk kleju Amos o wartości 78 zł! Ponadto do Twojej skarbonki zostanie dodane 70 zł na kolejne zakupy dowolnych produktów z naszego sklepu. Skomponuj własną wyprawkę z dowolnych produktów – wysyłka gratis. To się opłaca – im więcej wydasz na wyprawkę, tym więcej otrzymasz punktów na kolejne zakupy! Przy zakupie artykułów plastycznych za kwotę:

750 zł – otrzymujesz punkty o wartości 60 zł na kolejne zakupy

950 zł – otrzymujesz punkty o wartości 70 zł na kolejne zakupy

1250 zł – otrzymujesz punkty o wartości 85 zł na kolejne zakupy

1500 zł – otrzymujesz punkty o wartości 97,50 zł na kolejne zakupy

1900 zł – otrzymujesz punkty o wartości 117,50 zł na kolejne zakupy
+ 60 sztuk kleju Amos (8 g) o wartości 156 zł

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z firmą KW Trade, która w swoim portfolio posiada markę Fiorello, a także jest dystrybutorem produktów takich marek jak Amos czy Carioca – dzięki czemu w ofercie naszego sklepu BLIŻEJ PRZEDSZKOLA pojawiły się wyprawki plastyczne dla grupy przedszkolnej!

Nasz zespół nauczycieli wychowania przedszkolnego przygotował trzy propozycje wyprawek, jednak możesz je dostosować do potrzeb swojej grupy.

Skomponuj swoją wyprawkę! Sprawdź nasze koszyki – możesz do/z naszych propozycji wyprawek dodawać lub usuwać dowolne produkty!

Sprawdź koszyk – wyprawka podstawowa

Sprawdź koszyk – wyprawka rozszerzona

Sprawdź koszyk – wyprawka kreatywna

Zobacz wszystkie produkty z działu papierniczego i plastycznego

Dodatkowe korzyści:

• przy zamówieniu powyżej 150 zł otrzymasz darmową dostawę;
  • w programie Skarbonka otrzymasz punkty, za które możesz zrobić kolejne zakupy w naszym sklepie;
  • jeśli twoje zamówienie osiągnie wartość 750 zł, dostaniesz od nas dodatkowo 45 punktów w programie Skarbonka, a więc 60 zł do wykorzystania podczas kolejnych zakupów;
  • do zamówienia o wartości min. 950 zł, otrzymasz gratis o wartości 78 zł 30 sztuk kleju Amos (8 g), a także tubę do zbierania pustych tubek! Wymieniaj puste na pełne – szczegóły akcji sprawdzisz na najlepszyklej.pl

Propozycje prac plastycznych – kliknij na obrazek, by zobaczyć instrukcję wykonania: