Polecamy Pomysły na prezenty dla przedszkolaka

Pomysły na prezenty dla przedszkolaka

miesiąc temu Polecamy

Pomysły na prezenty dla przedszkolaka - 20 zł, 30 zł i 40 zł

Wraz z nadejściem wiosny pojawia się coraz więcej okazji do obdarowywania dzieci upominkami. W tym artykule pokażmy nasze pomysły na najlepszy prezenty dla przedszkolaka.

Wkrótce Zajączek i Dzień Dziecka, na które dzieci czekają z niecierpliwością. Przypadający 1 czerwca Dzień Dziecka jest powszechnie znanym i celebrowanym świętem dzieci. W tym czasie odbywa się wiele festynów, a sklepy zabawkowe odnotowują zwiększone obroty, niemal jak na Boże Narodzenie. Zajączek jest mniej znany, celebruje się go w pewnych regionach Polski, jednak zyskuje w ostatnich latach na popularności w całej Polsce. Według tradycji, w zachodniej części Polski, to zajączek przynosi upominki. Jednak dzieci muszą się trochę postarać i odnaleźć schowane przez niego prezenty.

Święta zawsze wiążą się z dużymi wydatkami, jednak wydatki na prezenty, czy to na Wielkanocnego Zajączka, czy Dzień Dziecka, wcale nie muszą rujnować budżetu. Sięgając po nasze produkty, ma się zagwarantowane bezpieczeństwo, wyłącznie polską produkcję i dobrą cenę! W ofercie można znaleźć upominki już od 20 złotych. Poznajcie zatem nasze zestawienie niedrogich prezentów na Zajączka i Dzień Dziecka:

Prezenty dla przedszkolaka do 20 złotych

Drobiazgiem, który ucieszy każde dziecko będzie... płyn do robienia ogromnych baniek mydlanych Big Bubbles. W naszej ofercie można znaleźć mniejsze pojemności, które nie przekroczą budżetu w wysokości 20 złotych. Każda z buteleczek  250 ml jest wyposażona w patyczek kółeczkiem przymocowany do nakrętki - jest więc gotowa do zabawy! W tej kwocie można także zakupić akcesoria do puszczania baniek (jeśli płyn już mamy) lub miecz do robienia baniek wraz z płynem.

Z pewnością dzieci ucieszy także gotowy do zabawy SLIME. Jiggly Slime to zamknięta w słoiczku masa plastyczna gotowa do zabawy! Znajdziecie ją w rożnych kolorach i zapachach. Jiggly Slime ma nieco inną konsystencję niż SLIMY z zestawów DIY, ale tak samo świetnie nadaje się do ugniatania, przelewania i zabawy. Pamiętajcie, aby po skończonej zabawie schować go do pojemnika i szczelnie zakręcić.

Upominek dla przedszkolaka do 30 złotych

Jeśli dysponujemy odrobinę większym budżetem, możemy wybierać z wielu rodzajów zestawów DIY: Truskawka, Chmurka, Kameleon, Galaxy lub Slime & Sand. Zestawy różnią się od siebie kolorem, zapachem i dodatkami. W efekcie czego, z podobnych składników, stworzycie różnie wyglądające SLIMY. Świetna zabawa gwarantowana, a do tego ćwiczenie umiejętności mieszania, odmierzania proporcji i cała gama wrażeń sensorycznych.

Za mniej niż 30 złotych uda Wam się także zakupić piasek dynamiczny w kilogramowych opakowaniach. Do wyboru aż 5 kolorów piasku: naturalny, różowy, niebieski, zielony i fioletowy. Budowanie z piasku dynamicznego jest dla dzieci zabawą wyzwalającą kreatywność, a także działającą relaksująco. Piasek dynamiczny łatwiej się lepi, nie wysycha i nie rozsypuje się jak tradycyjny. Zabawy piaskiem dynamicznym w domu doskonale zastąpią zabawy w piaskownicy, gdy jest niepogoda i nie można wybrać się na plac zabaw czy podwórko.

Drobne prezenty dla przedszkolaka do 50 złotych

Dla dzieci lubiących kreatywne zabawy, doskonale się sprawdzi zestaw Tubi Jelly. To wyjątkowe żele, które można zamienić w figurki 3D. Jak? Wystarczy nałożyć żel na wybrany szablon z rysunkiem i zanurzyć w aktywatorze. Po chwili płynny żel zamieni się w figurkę. W ofercie są różne zestawy tematyczne do 50 złotych: Lama, Słodycze lub Potworki. Każdy zestaw zawiera wszystko, co niezbędne do zrobienia figurek: 3 kolory żeli, szablony, miskę i aktywator do rozpuszczenia.

Każdego wielbiciela zabaw w piasku z pewnością ucieszy zestaw FARMA, gdzie znajdziecie aż 4 kolory piasku, minipiaskownicę i foremki w kształcie zwierzątek. Z kolorowego piasku dynamicznego można budować, odciskać kształty i bawić się foremkami - więcej pomysłów na zabawę znajdziecie w tym wpisie.

[artykuł sponsorowany]