Polecamy Książki z ulubionymi bohaterami dzieci

Książki z ulubionymi bohaterami dzieci

3 miesiące temu Pod patronatem

Książki mają wiele zalet, można o nich opowiadać bez końca, dlatego warto wzbudzać zainteresowanie nimi u dzieci już od najmłodszych lat. Publikacja z pięknymi rysunkami i o różnych funkcjonalnościach pozwoli skupić uwagę maluchów, zająć czas i wprowadzić czytelników w świat pełen niezwykłych przygód ulubionych bohaterów z bajek.

Szeroki wachlarz takich publikacji można znaleźć w ofercie od Media Service Zawada, wśród  nich między innymi serie: Plac Zabaw, Przygoda z Bajką, Przygody we Wzorki oraz Opowiadania 3D.

Seria Opowiadania 3D to unikatowe książki z opowiadaniami, które są wzbogacone przestrzennymi ilustracjami.

Książki Plac Zabaw gwarantują maluchom świetną zabawę i przeżycie niesamowitych przygód z ulubionymi bohaterami oraz rozwijają kreatywność. Dziecko może grać, kolorować, rozwiązywać zadania i bawić się w chowanego oraz naklejać piękne, kolorowe naklejki, które są dołączone do publikacji.

Dzięki publikacjom z serii Przygoda z Bajką dziecko wyruszy na przygodę i pozna historie rezolutnej świnki Peppy lub dzielnej ekipy Psiego Patrolu. Wartościowe treści sprawią, że dziecko będzie chciało wracać do opowieści.

Niezwykłych wrażeń maluchom dostarczą książki z serii Przygody we Wzorki. Poznają one historyjkę ze swoimi ulubieńcami, a jednocześnie rozwiną sensorykę. Na każdej stronie znajdują się elementy, które są wypełnione miękkim, kolorowym filcem – dotykanie i oglądanie ich stanowi świetną zabawę angażującą zmysły dziecka.

W serii dostępne są książki z różnymi bohaterami.

Wydawnictwo Media Service Zawada

Pod patronatem