Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Książki z ulubionymi bohaterami dzieci 

Książki z ulubionymi bohaterami dzieci 

3 tygodnie temu Pod patronatem

Książki mają wiele zalet, można o nich opowiadać bez końca, dlatego warto wzbudzać zainteresowanie nimi u dzieci już od najmłodszych lat. Publikacja z pięknymi rysunkami i o różnych funkcjonalnościach pozwoli skupić uwagę maluchów, zająć czas i wprowadzić czytelników w świat pełen niezwykłych przygód ulubionych bohaterów z bajek.

 

Szeroki wachlarz takich publikacji można znaleźć w ofercie od Media Service Zawada, wśród  nich między innymi serie: Plac Zabaw, Przygoda z Bajką, Przygody we Wzorki oraz Opowiadania 3D.

 

Seria Opowiadania 3D to unikatowe książki z opowiadaniami, które są wzbogacone przestrzennymi ilustracjami.

 

Książki Plac Zabaw gwarantują maluchom świetną zabawę i przeżycie niesamowitych przygód z ulubionymi bohaterami oraz rozwijają kreatywność. Dziecko może grać, kolorować, rozwiązywać zadania i bawić się w chowanego oraz naklejać piękne, kolorowe naklejki, które są dołączone do publikacji. 

 

Dzięki publikacjom z serii Przygoda z Bajką dziecko wyruszy na przygodę i pozna historie rezolutnej świnki Peppy lub dzielnej ekipy Psiego Patrolu. Wartościowe treści sprawią, że dziecko będzie chciało wracać do opowieści.

 

Niezwykłych wrażeń maluchom dostarczą książki z serii Przygody we Wzorki. Poznają one historyjkę ze swoimi ulubieńcami, a jednocześnie rozwiną sensorykę. Na każdej stronie znajdują się elementy, które są wypełnione miękkim, kolorowym filcem – dotykanie i oglądanie ich stanowi świetną zabawę angażującą zmysły dziecka.

 

W serii dostępne są książki z różnymi bohaterami.

 

Wydawnictwo Media Service Zawada


Pod patronatem 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się