Pobieranie pomocy nigdy
nie było tak wygodne!

Zaloguj się i pobieraj dowolne pomoce spośród scenariuszy zajęć i artykułów, pomocy dydaktycznych (fotografii, ilustracji, kart pracy, plików muzycznych, wzorów dokumentów i innych).

scenariusze i artykuły pomoce dydaktyczne

Pytania i odpowiedzi

Dołączając do grona prenumeratorów lub usługi bliżej Max, otrzymujesz dostęp do dowolnych materiałów (pomocy dydaktycznych, artykułów, scenariuszy zajęć) znajdujących się na stronie www.blizejprzedszkola.pl. Jest to dostęp zarówno do najnowszych materiałów, jak i materiałów z numerów archiwalnych. Ilość pobrań zależy od rodzaju i okresu zamówienia. Możesz to łatwo sprawdzić na swoim koncie w panelu klienta. Pobrania są czasowe i wygasają po 60 dniach od ostatniego opłaconego numeru. Jeśli ostatnio opłacone wydanie to nr 3.2021 (materiały na kwiecień) to 60 dni jest liczone od ostatniego dnia marca czyli od 31 marca.
Aby pobierać pomoce, należy być zalogowanym użytkownikiem serwisu blizejprzedszkola.pl.
  • POBRANIA – zostały przypisane do Twojego konta na www.blizejprzedszkola.pl. Otrzymujesz dostęp do dowolnych materiałów (pomocy dydaktycznych, artykułów czy scenariuszy zajęć). Ilość pobrań zależy od rodzaju i okresu zamówionej prenumeraty lub usługi bliżej Max. Możesz to łatwo sprawdzić na swoim koncie w panelu klienta.
Jeśli nie masz jeszcze konta na www.blizejprzedszkola.pl/nowe_konto
PAMIĘTAJ, aby konto zostało założone na adres e-mailowy podany w zamówieniu.
Aby otrzymać dostęp do pobrań dowolnych materiałów (pomocy dydaktycznych, artykułów, scenariuszy zajęć) znajdujących się na stronie www.blizejprzedszkola.pl, należy być prenumeratorem miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA lub usługi bliżej Max. Ilość pobrań zależy od rodzaju i okresu wykupionej prenumeraty.
„Kod doładowujący” przyznajemy również osobom:
  • które zakupią pojedynczy egzemplarz miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA w naszym sklepie (15 pobrań w przypadku wydania BLIŻEJ PRZEDSZKOLA STANDARD/ 30 pobrań w przypadku BLIŻEJ PRZEDSZKOLA PLUS).
  • W ramach wybranych promocji. Zapraszamy do śledzenia nas na FACEBOOKU https://www.facebook.com/blizejprzedszkola i stronie www.blizejprzedszkola.pl
Na www.blizejprzedszkola.pl udostępniamy szereg materiałów BEZPŁATNIE. Aby pobierać bezpłatnie, wystarczy być zalogowanym użytkownikiem strony www.blizejprzedszkola.pl.
Prawdopodobnie konto zostało założone na inny adres mailowy niż podany w zamówieniu. Zapraszamy do założenia konta na adres mailowy, który został użyty przy składaniu zamówienia na prenumeratę lub usługę bliżej Max. Po założeniu konta w Twoim panelu klienta od razu będzie widoczna liczba przyznanych pobrań. Jeśli nadal występuje problem, zapraszamy do kontaktu mailowego: prenumerata@bliejprzedszkola.pl lub telefonicznego 13 631 04 10 wew. 102
Aby nauczyciele pracujący w Twojej placówce mogli pobierać pomoce ze strony www.blizejprzedszkola.pl w ramach wykupionej prenumeraty na placówkę, należy przekazać wszystkim nauczycielom zainteresowanym: hasło i login do konta, które zostało założone na adres mailowy podany w zamówieniu.
Dostęp do pobrań przyznawany jest na indywidualne konto, z którego zostało złożone zamówienie, zatem nie ma możliwości przekazania ich osobie trzeciej. W przypadku przedłużenia prenumeraty na kolejny okres, niewykorzystane pobrania nadal pozostają na Twoim koncie, ponadto konto zostanie uzupełnione o nową pulę pobrań z zamówionej prenumeraty. W przypadku rezygnacji z prenumeraty pobrania wygasają po 60 dniach od ostatniego opłaconego numeru. Jeśli ostatnio opłacone wydanie to nr 3.2021 (materiały na kwiecień) to 60 dni jest liczone od ostatniego dnia marca czyli od 31 marca. Z Twojego konta masz dostęp do pełnej historii doładowań oraz aktualny stan niewykorzystanych pobrań.
więcej informacji: tel. 12 631 04 10 wew. 102 (w godz. 7:00-15:00) kontakt