Zobacz zawartość numeru 7-8/2019 z materiałami na różne okazje… zobacz

Kody darmowego pobierania?

Kody darmowego pobierania służą do pobierania scenariuszy zajęć i artykułów oraz pomocy dydaktycznych (fotografii, ilustracji, kart pracy, plików muzycznych w wersji instrumentalnej, wzorów dokumentów i innych).

scenariusze i artykuły pomoce dydaktyczne

Pobierz za pomocą kodów

Artykuły i scenariusze zajęć

Opracowywane przez największe autorytety wychowania przedszkolnego (teoretycy i praktycy z wieloletnim doświadczeniem). Uwzględniają najnowsze trendy w edukacji przedszkolnej w Polsce i na świecie.

Zobacz

Pomoce dydaktyczne

To pliki graficzne, dźwiękowe (piosenki w wersji instrumentalnej, podkłady) i multimedia do pobrania on-line. Dostosowane do treści scenariuszy i artykułów, prezentujące najwyższą jakość, a na dodatek - całkowicie legalne!

Zobacz

Jak pobrać materiały ze strony Bliżej Przedszkola?Aby pobrać wybrany plik za pomocą kodu, należy być zalogowanym użytkownikiem naszej strony www.blizejprzedszkola.pl. Jeśli nie posiadasz konta, można założyć je tutaj (posiadanie konta jest bezpłatne). Po zalogowaniu, należy kliknąć na wybrany plik ze strony www.blizejprzedszkola.pl/scenariusze-zajec-i-artykuly lub www.blizejprzedszkola.pl/do-pobrania, następnie kliknąć przycisk „Pobierz za pomocą kodu”, przepisać kod we wskazane miejsce i kliknąć przycisk „Pobierz plik”.

Każdy kod można wykorzystać tylko jeden raz na pobranie dowolnego pliku przeznaczonego do pobrania za pomocą kodu. Raz użyty kod staje się nieaktualny. Każdy kod ma określony termin ważności i po jego upływie nie będzie można wykorzystać kodu ani wymienić go na kod aktualnie działający (informacja o terminie ważności jest zamieszczona na naklejce/kartce z kodami).

Za pomocą kodów możesz pobrać materiały spośród:
2500
Scenariuszy, artykułów
Zobacz


1040
Pomocy dydaktycznych
Zobacz


460
Plików muzycznych
Zobacz

Ponad milion pobranych plików


Masz pytania? Staraliśmy się przewidzieć wszystkie :) Zobacz pytania i odpowiedzi