Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Pobieranie pomocy nigdy
nie było tak wygodne!

Zaloguj się i pobieraj dowolne pomoce spośród scenariuszy zajęć i artykułów, pomocy dydaktycznych (fotografii, ilustracji, kart pracy, plików muzycznych, wzorów dokumentów i innych).

scenariusze i artykuły pomoce dydaktyczne

Sprawdź, co się zmieniło:

Dołączając do grona prenumeratorów, otrzymujesz dostęp do dowolnych materiałów (pomocy dydaktycznych, artykułów, scenariuszy zajęć) znajdujących się na stronie www.blizejprzedszkola.pl. Jest to dostęp zarówno do najnowszych materiałów, jak i materiałów z numerów archiwalnych. Ilość pobrań zależy od rodzaju i okresu zamówionej prenumeraty. Możesz to łatwo sprawdzić na swoim koncie w panelu klienta.
Aby pobierać pomoce, należy być zalogowanym użytkownikiem serwisu blizejprzedszkola.pl.
  • POBRANIA – zostały przypisane do Twojego konta na www.blizejprzedszkola.pl. Otrzymujesz dostęp do dowolnych materiałów (pomocy dydaktycznych, artykułów czy scenariuszy zajęć). Ilość pobrań zależy od rodzaju i okresu zamówionej prenumeraty. Możesz to łatwo sprawdzić na swoim koncie w panelu klienta.
Jeśli nie masz jeszcze konta na www.blizejprzedszkola.pl/nowe_konto
PAMIĘTAJ, aby konto zostało założone na adres e-mailowy podany w zamówieniu prenumeraty.
Kody darmowego pobierania ważne są do 31.12.2019 r. i możesz pobierać pomoce na zasadach dotychczas obowiązujących. Po upływie tego terminu nie będzie możliwości pobierania pomocy za pomocą kodów darmowego pobierania.
  • Otrzymujesz z „góry” bezterminowy dostęp do tylu pomocy, ile przysługuje Ci za cały okres prenumerowania.
W przypadku prenumeratorów abonamentowych, pobrania (15 pobrań w prenumeracie STANDARD/30 pobrań w prenumeracie PLUS) pojawią się na Twoim koncie po zaksięgowaniu wpłaty na kolejny numer.
  • Pobrania są bezterminowe i nie przepadają (tak jak to było w przypadku niewykorzystanych kodów darmowego pobierania pomocy).
  • Aby pobrać pomoc dydaktyczną lub scenariusz, wystarczy zalogować się na www.blizejprzedszkola.pl, wyszukać interesujący Cię plik i kliknąć „pobierz”.
Aby otrzymać dostęp do pobrań dowolnych materiałów (pomocy dydaktycznych, artykułów, scenariuszy zajęć) znajdujących się na stronie www.blizejprzedszkola.pl, należy być prenumeratorem miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Ilość pobrań zależy od rodzaju i okresu wykupionej prenumeraty.
„Kod doładowujący” przyznajemy również osobom:
  • które zakupią pojedynczy egzemplarz miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA w naszym sklepie (15 pobrań w przypadku wydania BLIŻEJ PRZEDSZKOLA STANDARD/ 30 pobrań w przypadku BLIŻEJ PRZEDSZKOLA PLUS).
  • W ramach wybranych promocji. Zapraszamy do śledzenia nas na FACEBOOKU https://www.facebook.com/blizejprzedszkola i stronie www.blizejprzedszkola.pl
Na www.blizejprzedszkola.pl udostępniamy szereg materiałów BEZPŁATNIE. Aby pobierać bezpłatnie, wystarczy być zalogowanym użytkownikiem strony www.blizejprzedszkola.pl.
Prawdopodobnie konto zostało założone na inny adres mailowy niż podany w zamówieniu. Zapraszamy do założenia konta na adres mailowy, który został użyty przy składaniu zamówienia na prenumeratę. Po założeniu konta w Twoim panelu klienta od razu będzie widoczna liczba przyznanych pobrań. Jeśli nadal występuje problem, zapraszamy do kontaktu mailowego: prenumerata@bliejprzedszkola.pl lub telefonicznego 13 631 04 10 wew. 102
Aby nauczyciele pracujący w Twojej placówce mogli pobierać pomoce ze strony www.blizejprzedszkola.pl w ramach wykupionej prenumeraty na placówkę, należy przekazać wszystkim nauczycielom zainteresowanym: hasło i login do konta, które zostało założone na adres mailowy podany w zamówieniu.
Dostęp do pobrań przyznawany jest na indywidualne konto, z którego zostało złożone zamówienie, zatem nie ma możliwości przekazania ich osobie trzeciej. Pobrania są bezterminowe i można z nich korzystać w dowolnym momencie, nawet po upływie okresu prenumeraty. W przypadku przedłużenia prenumeraty na kolejny okres, niewykorzystane pobrania nadal pozostają na Twoim koncie, ponadto konto zostanie uzupełnione o nową pulę pobrań z zamówionej prenumeraty. Z Twojego konta masz dostęp do pełnej historii doładowań oraz aktualny stan niewykorzystanych pobrań.
więcej informacji: tel. 12 631 04 10 wew. 102 (w godz. 7:00-15:00) kontakt