Wybierz abonament

* w okresie promocyjnym

Kiosk

27 pln

• Uzyskaj dostęp do ponad 80 numerów jednym kliknięciem.

Moja płytoteka

26 pln

• Uzyskaj dostęp do ponad 6000 utworów jednym kliknięciem.

Platforma edukacyjna

13 pln

• Uzyskaj dostęp do ponad 350 filmów jednym kliknięciem.

bliżej MAX

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek.
Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament!
Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań*, które możesz użyć
do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl

Oto korzyści z posiadania miesięcznego abonamentu:

• 1

Profesjonalne wsparcie dzięki wysokiej jakości materiałom.
  • 2

Źródło inspiracji do przeprowadzania kreatywnych zajęć w przedszkolu.
  • 3

Materiały dydaktyczne w różnej formie (scenariusze, pomoce dydaktyczne, piosenki, filmy).
  • 4

Dostęp do artykułów i scenariuszy z najnowszego wydania miesięcznika „Bliżej Przedszkola”.
  • 5

Stale powiększająca się o nowe piosenki, filmy, scenariusze baza wiedzy.
  • 6

W każdym miesiącu otrzymujesz 10 pobrań, za pomocą których możesz pobierać dowolne materiały ze strony www.blizejprzedszkola.pl, np. pomoce dydaktyczne do pracy z dziećmi.

Za lojalność w bliżej MAXie nagradzamy! Premia za Twoje zaufanie do nas – gwarancja najniższej ceny. Przedłużasz abonament, masz gwarancję najniższej ceny! A cena niestety będzie rosła, ponieważ z czasem będzie się pojawiać coraz więcej materiałów w naszych serwisach. Lecz Ty, przedłużając abonament, zawsze będziesz mieć najlepszą cenę – to nagroda za Twoje zaufanie do nas.

Poznaj

Poznaj bliżej nasze usługi

Pytania i odpowiedzi

Zanim do nas napiszesz, sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Bliżej MAX łączy wszystkie nasze serwisy: Moją płytotekę, Platformę edukacyjną, Kiosk w jeden wygodny i tani abonament. Dodatkowo w tym abonamencie przyznajemy pobrania do ściągania scenariuszy zajęć i pomocy dydaktycznych ze strony blizejprzedszkola.pl
Obsługa transakcji odbywa się za pośrednictwem systemu EasyCart. Podczas składania zamówienia jest zakładane konto, które umożliwi zarządzanie wykupioną subskrypcją. Zamawiając subskrypcję, Użytkownik akceptuje również regulamin EasyCart dostępny na stronie: https://www.easycart.pl/regulamindla-kupujacych.
Wymagane jest podpięcie karty płatniczej. Pierwsze 14 dni użytkowania jest bezpłatne. Pierwsza płatność zostanie automatycznie pobrana z karty Użytkownika po 14 dniach od dnia rozpoczęcia okresu testowego. Kolejne płatności będą automatycznie ściągane z karty Użytkownika co miesiąc.

Istnieje również możliwość zakupienia dostępu do Usług poprzez jednorazowy sposób płatności (z góry za 3 miesiące). Dostępne sposoby płatności: blik, karta płatnicza, Przelewy24. Po zakończeniu abonamentu opłaconego z góry dostęp nie zostanie automatycznie przedłużony.
Tak, osoby, które chcą otrzymać fakturę na przelew, proszone są o zgłoszenie tego faktu mailowo: prenumerata@blizejprzedszkol.pl lub telefonicznie: 12 631 04 10 wew. 102.
Tak, wszystkie powiadomienia mailowe wysyłane przez EasyCart zawierają ważne informacje dotyczące zakupu i są dostarczane w sytuacjach takich, jak zakup jednorazowy lub zakup subskrypcji; powiadomienie o odnowieniu subskrypcji; powiadomienie o nieudanym odnowieniu z podaniem powodu, np. brak środków na koncie; informacja o końcu ważności subskrypcji; zmiana planu subskrypcyjnego; anulowanie subskrypcji.
Zachęcamy do sprawdzenia folderu spam oraz dodanie adresu: hello@easycart.pl do listy adresowej. Jeśli nie znajdziesz maili od EasyCart, napisz do EasyCart, aby wyjaśnić przyczynę problemu.
Użytkownik może w każdej chwili zrezygnować z subskrypcji. Można to zrobić po zalogowaniu się na swoje konto w systemie EasyCart. Po rezygnacji z subskrypcji zostanie ona wyłączona po zakończeniu okresu rozliczeniowego. Nie ma możliwości natychmiastowego wyłączenia dostępu w trakcie trwania okresu rozliczeniowego (np. w połowie miesięcznego okresu rozliczeniowego) i częściowego zwrotu kosztów.
Promocyjna cena 39 zł/mies. za subskrypcję usługi bliżej MAX oraz promocyjna liczba pobrań – 10 obowiązują do odwołania promocji ze strony. Użytkownicy, którzy będą opłacać subskrypcję bez przerw w okresie trwania abonamentu, zachowają promocyjną cenę oraz promocyjną liczbę pobrań.
Możesz to zrobić bezpośrednio w panelu, w zakładce Profil. Jeśli nie pamiętasz hasła, po prostu zresetuj je na stronie logowania.
Hasło zostało przesłane w mailu po pierwszym zakupie. Możesz je jednak zresetować na stronie logowania.

więcej informacji: tel. 12 631 04 10 wew. 112 (w godz. 7:00-15:00) kontakt