Polecamy Zadanie Przyklejanie

Zadanie Przyklejanie

4 miesiące temu Pod patronatem

Wszystkie dzieci uwielbiają naklejki, dlatego Media Service Zawada przygotowało z nimi serię książek Zadanie Przyklejanie. Zarówno fani i fanki ulubionych bohaterów z bajek znajdą coś dla siebie!

Rozwiazywanie zagadek? Pokonywanie labiryntów? Granie w gry? Wyszukiwanie brakujących elementów? Przyklejanie pięknych naklejek? Kolorowanie? To tylko niektóre kreatywne zadania, które czekają na dzieci w publikacjach z serii Zadanie Przyklejanie. To pomysł na wyjątkową zabawę i miłe spędzenie czasu.

W serii publikacje z ulubionymi bohaterami: ze świnką Peppą, z Psim Patrolem, laleczkami L.O.L. Surprise! oraz jednorożcami.

Wydawnictwo Media Service Zawada

Pod patronatem