(0)
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Tarcze ćwiczeń WP1. Dla Przedszkolaków to komplet 12 tarcz ćwiczeń do Systemu Edukacji PALETA stworzony dla edukacji w wychowaniu przedszkolnym (skrót WP oznacza wychowanie przedszkolne). Jest zbiorem zabaw ogólnorozwojowych w formie obrazkowej, przystosowanych do możliwości percepcyjnych dziecka od 4 roku życia.

Tematyka ćwiczeń WP1:
- wyszukiwanie podobieństw, różnic i brakujących elementów,
- porządkowanie elementów w całości,
- rozpoznawanie kolorów,
- klasyfikowanie i dobieranie obrazków według określonych cech, takich jak wielkość, kształt, barwa, przeznaczenie,
- wyszukiwanie podobieństw i różnic pomiędzy przedmiotami,
- łączenie w pary obrazków logicznie do siebie pasujących,
- tworzenie prostych ciągów logicznych,
- wyodrębnianie i porównywanie zbiorów,
- łączenie w pary obrazków przedstawiających postaci z bajek z ich atrybutami.

System Edukacji PALETA, zalecana przez pedagogów i psychologów, jest systemem skutecznej edukacji, który rozwija u dziecka spostrzegawczość i koncentrację, uczy myślenia i zapamiętywania oraz kształtuje osobowość i charakter.

Tarcze ćwiczeń WP1. Dla Przedszkolaków oraz inne zestawy ćwiczeń do Systemu Edukacji PALETA mogą być wykorzystywane jako materiał wspomagający bądź pomocniczy zarówno na zajęciach w przedszkolu, jak i w edukacji domowej. Sprawdzą się także w gabinetach i poradniach pedagogicznych i terapeutycznych.

Indeks
W2693