Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Dla przedszkolaków 3. Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe
search
  • Dla przedszkolaków 3. Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe
  • Dla przedszkolaków 3. Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe

Dla przedszkolaków 3. Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe

(0)
21,50 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Dla przedszkolaków 3. Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe

Dla przedszkolaków 3. Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe

    lub Anuluj

Dla przedszkolaków 3. Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe dla najmłodszych to książeczka PUS będąca kontynuacją wydanych wcześniej części 1. i 2. Adresowana jest do młodszych przedszkolaków, jak również dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Zawarte w tej książeczce ćwiczenia wspomagają doskonalenie sprawności umysłowych. Pomagają rozwijać spostrzegawczość oraz uwagę i pamięć, jak również umiejętność analizy i syntezy wzrokowej. Uczą porównywania, klasyfikowania i uogólniania. Są okazją do ćwiczenia logicznego myślenia oraz koncentracji, a to wszystko w formie dobrej zabawy.

Dla przedszkolaków 3. Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe dla najmłodszych to książeczka pełna pięknych ilustracji, które zachwycą dzieci. Można korzystać z niej zarówno w czasie zajęć w przedszkolu, jak również w gabinecie psychologiczno-pedagogicznym oraz w edukacji domowej.

Rozwiązywanie kolejnych zadań przy jednoczesnym układaniu klocków w zestawie kontrolnym PUS mocno angażuje uwagę dziecka, a formuła PUS umożliwia dziecku samodzielną kontrolę poprawności wybranych odpowiedzi. Poprawnie ułożony wzór kontrolny to dla dziecka jego osobisty sukces, który wzmacnia motywację wewnętrzną, jak również zachęca go do dalszych samodzielnych działań.

Autor
Agata Indrychowska
ISBN
978-83-7514-190-0
Format
260 x 140 mm
Liczba stron
24
Indeks
W2677

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię