(0)
Ostatnie sztuki w magazynie

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 2 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Dla przedszkolaków 4. Zabawy i ćwiczenia dla najmłodszych to książeczka PUS należąca do miniserii Dla przedszkolaków.

Zawarte w tej książeczce ćwiczenia wspomagają u najmłodszych doskonalenie sprawności umysłowych. Pomagają rozwijać spostrzegawczość, jak również koncentrację uwagi. Ćwiczą pamięć, jak również umiejętność analizy i syntezy wzrokowej. Uczą porównywania, klasyfikowania i uogólniania. Są więc dobrym sposobem do ćwiczenia logicznego myślenia oraz koncentracji, a to wszystko w formie dobrej zabawy, która podoba się najmłodszym.

Dla przedszkolaków 4. Zabawy i ćwiczenia dla najmłodszych to książeczka pełna pięknych ilustracji, które zachwycą dzieci, jak i zagadek, które skutecznie przyciągną ich uwagę. Można korzystać z niej zarówno w czasie zajęć w przedszkolu, jak i w gabinecie psychologiczno-pedagogicznym oraz w edukacji domowej. Ale można podsuwać ja dzieciom również w czasie zwykłych zabaw domowych.

Rozwiązywanie kolejnych zadań przy jednoczesnym układaniu klocków w zestawie kontrolnym PUS mocno angażuje uwagę dziecka. Formuła PUS umożliwia mu samodzielną kontrolę poprawności wybranych odpowiedzi. Dobrze ułożony wzór kontrolny to dla dziecka jego osobisty sukces, który buduje jego motywację, jak również zachęca je do dalszych samodzielnych działań.

Agata Indrychowska
978-83-7514-168-9