Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Zestaw Kontrolny PUS
search
  • Zestaw Kontrolny PUS
  • Zestaw Kontrolny PUS

Zestaw Kontrolny PUS

(0)
46,00 zł

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 4 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 2,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Zestaw Kontrolny PUS

Zestaw Kontrolny PUS

    lub Anuluj

Zestaw Kontrolny PUS to niezbędny do efektywnej pracy element Systemu Edukacji PUS. Służy do systemowego rozwiązywania zadań we wszystkich książeczkach PUS.

Jest to poręczne zamykane płaskie pudełko, w którym znajduje się 12 ponumerowanych klocków. W dolnej części pudełka znajduje się z kolei 12 ponumerowanych pól. Cyfry widniejące na klockach odpowiadają numerom zadań w książeczkach PUS.

Klocki w Zestawie Kontrolnym układa się przy jednoczesnym rozwiązywaniu zadań. W końcowej fazie pracy, poprzez porównanie zgodności wzoru ułożonego z klocków w Zestawie Kontrolnym z wzorem znajdującym się w książeczce, dziecko otrzymuje informację o poprawności wybranych odpowiedzi.

Uwaga, przed rozpoczęciem rozwiązywania każdego ćwiczenia należy wszystkie klocki ułożyć po kolei, w górnej części pudełka, cyframi do góry. Następnie należy z pudełka wyjąć klocek nr 1 i rozwiązać pierwsze zadanie z wybranego ćwiczenia. Po odnalezieniu odpowiedzi klocek nr 1 należy położyć w dolnej części pudełka na polu z numerem wybranej odpowiedzi. Potem trzeba wyjąć z pudełka klocek nr 2 i rozwiązać zadanie drugie, po czym położyć klocek w dolnej części pudełka, ponownie na polu z numerem wybranej odpowiedzi. W ten sam sposób należy rozwiązać wszystkie zadania.

Ważne! Trzymany w ręku klocek z numerem aktualnie rozwiązywanego zadania pomaga nam się nie pogubić, bo przypomina, które zadanie właśnie rozwiązujemy.

Zestaw Kontrolny PUS „rośnie razem z dzieckiem” i raz zakupiony przez wiele lat służy do nauki i zabawy z wszystkimi książeczkami PUS. Pudełko oraz znajdujące się w nim klocki wykonane są z bardzo trwałego oraz łatwego do utrzymania w czystości tworzywa. W razie potrzeby można je umyć w ciepłej wodzie z mydłem.

W przypadku zagubienia się jakiegoś klocka/klocków z Zestawu Kontrolnego, można uzupełnić ich komplet, dokupując klocki zapasowe.

Ćwiczenia przeprowadza się w oparciu o opisy znajdujące się w dedykowanych książeczkach. Licząca blisko 150 książeczek kolekcja PUS powiększa się rokrocznie o kilka nowych tytułów. Różnorodność tematów i zadań zawartych w książeczkach gwarantuje, iż każdy znajdzie najlepsze dla siebie pozycje.

Indeks
W2691

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię