(0)
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Tarcze ćwiczeń WPK. Dla Pierwszoklasistów to komplet 12 tarcz z zadaniami do Systemu Edukacji PALETA. Komplet ten zawiera ćwiczenia z zabawami ogólnorozwojowymi, przeznaczone dla dzieci kończących edukację przedszkolną.

Ćwiczenia znajdujące się w tym komplecie opracowano w formie obrazkowej. Ich celem jest podsumowanie wiedzy zdobytej w przedszkolu. Opierają się one m. in. na:
- łączeniu elementów w pary,
- odszukiwaniu ukrytych cyfr,
- dobieraniu podpisu do obrazka,
- łączeniu obrazków z początkowymi literami ich nazw,
- utrwalaniu pojęcia sylaby i wstawianiu brakujących sylab.

Zalecana przez pedagogów i psychologów PALETA jest systemem skutecznej edukacji, który:
- rozwija u dziecka spostrzegawczość i koncentrację,
- uczy myślenia i zapamiętywania,
- uczy samodzielności,
- kształtuje osobowość i charakter.

Rozwiązywanie zadań przy jednoczesnym układaniu klocków na okrągłej podstawie oraz samodzielne sprawdzanie poprawności wybranych odpowiedzi daje dziecku dużo satysfakcji, jak również motywuje je do dalszej nauki.

Tarcze ćwiczeń WPK. Dla Pierwszoklasistów mogą być wykorzystywane jako materiał wspomagający w zerówkach i w edukacji domowej. Przydadzą się także w gabinetach i poradniach pedagogicznych oraz terapeutycznych.

Indeks
W2719