(0)

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 2 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Tarcze ćwiczeń S1. Środowisko to zbiór 12 tarcz ćwiczeń do Systemu Edukacji PALETA, przeznaczony dla dzieci na etapie edukacji wczesnoszkolnej, który obejmuje następujące zagadnienia:
- rozpoznawanie zwierząt i roślin,
- wyróżnianie ich charakterystycznych cech,
- przyporządkowanie miesięcy porom roku,
- wiadomości dotyczące obiegu wody w przyrodzie,
- warstwowa budowa lasu.

Tarcze ćwiczeń S1. Środowisko przybliżają dzieciom zagadnienia ekologiczne takie jak ochrona wybranych gatunków roślin i zwierząt czy parki narodowe i obszary zagrożenia ekologicznego w Polsce.

Oryginalne rozwiązania graficzne pomagają dzieciom samodzielnie znaleźć właściwą odpowiedź. Barwne ilustracje dostarczają dziecku właściwych wrażeń estetycznych, jak również rozwijają ich wrażliwość i inspirują do podejmowania własnych prób plastycznych.
PALETA, zalecana przez pedagogów i psychologów, jest systemem skutecznej edukacji, który:
- rozwija u dziecka spostrzegawczość i koncentrację,
- uczy myślenia i zapamiętywania,
- uczy samodzielności,
- kształtuje osobowość i charakter.

Rozwiązywanie zadań znajdujących się na tarczach przy jednoczesnym układaniu klocków jest formą zabawy, która sprzyja nauce, jak również pomaga utrwalić nabytą wiedzę.

Tarcze ćwiczeń S1. Środowisko sprawdzają się jako materiał uzupełniający na lekcjach w szkole, na zajęciach świetlicowych, na zajęciach dodatkowych, jak również w edukacji domowej.

Indeks
W2717