Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Zestaw Kontrolny PALETA
search
  • Zestaw Kontrolny PALETA
  • Zestaw Kontrolny PALETA

Zestaw Kontrolny PALETA

(0)
62,00 zł

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 6 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 6 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 3,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Zestaw Kontrolny PALETA

Zestaw Kontrolny PALETA

    lub Anuluj

Zestaw Kontrolny PALETA to główny element Systemu Edukacji PALETA. Jest to okrągła, wykonana z drewna podstawa, która swym wyglądem przypomina paletę malarską. Przy jej krawędzi znajduje się 12 okrągłych wgłębień, w których umieszczone są drewniane klocki: 6 krążków i 6 pierścieni w 6 różnych kolorach.

Okrągła drewniana PALETA służy do nauki i zabawy w połączeniu z tarczami ćwiczeń. Rozwiązując zadania na tarczach, dziecko jednocześnie układa odpowiednio klocki, zaznaczając w ten sposób wybrane przez siebie odpowiedzi. Następnie odwraca tarczę na drugą stronę i poprzez porównanie zgodności kolorów klocków z kolorami na brzegu tarczy sprawdza poprawność udzielonych odpowiedzi.

Zestaw Kontrolny PALETA to produkt trwały i do wielorazowego użytku. Zakupiony raz, służy do zabawy i nauki przez długi czas. Należy wykorzystywać go w połączeniu z tarczami zadań. Dziecko, które rozwiązuje ćwiczenia w Systemie Edukacji PALETA, po uprzednim pokazaniu przez nauczyciela lub rodzica schematu układania klocków na okrągłej podstawie, może robić to zupełnie samodzielnie. Może także samodzielnie kontrolować wyniki swojej pracy.

Do malowania i lakierowania drewnianej podstawy i klocków zastosowano farby ekologiczne, nieszkodliwe dla zdrowia.

PALETA, zalecana przez pedagogów i psychologów, jest systemem skutecznej edukacji, który:
- rozwija u dziecka spostrzegawczość i koncentrację,
- uczy myślenia i zapamiętywania,
- kształtuje osobowość i charakter.

Indeks
W2731

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię