(0)
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Tarcze ćwiczeń JP2. Nauka czytania to komplet 12 tarcz z zadaniami do Systemu Edukacji PALETA. Jest to kontynuacja ćwiczeń znajdujących się w komplecie Tarcze ćwiczeń JP1. Nauka czytania.

Zestaw ten zawiera zadania z zakresu edukacji językowej dla dzieci wieku wczesnoszkolnym. Doskonale nadaje się także do stosowania w przedszkolnych zerówkach.

Zestaw ten pozwoli dzieciom nauczyć się:
- odczytywać wyrazy 1-sylabowe,
- uzupełniać wyrazy samogłoskami,
- tworzyć z sylab wyrazy 2- i 3-sylabowe o złożonej budowie,
- uzupełniać wyrazy spółgłoskami miękkimi,
- kojarzyć obrazki z wyrazami określającymi liczebniki i różne formy rzeczowników,
- wyodrębniać litery rozpoczynające nazwy obrazków,
- utrwalać pojęcia sylab i określać ich pozycję w wyrazie,
- odczytywać wyrazy zawierające dwuznaki,
- odczytywać wyrazy 1- i 2- sylabowych,
- uzupełniać wyrazy brakującymi sylabami,
- tworzyć wyrazy 2- i 3- sylabowe i łączyć je z właściwymi obrazkami,
- odczytywać wyrazy oznaczające nazwy czynności i łączyć je z obrazkami,
- zabawy językowe – odszukiwanie wyrazów 1-sylabowych w wyrazach dłuższych.

PALETA, zalecana przez pedagogów i psychologów, jest systemem skutecznej edukacji, który rozwija u dziecka spostrzegawczość i koncentrację, uczy samodzielności w rozwiązywaniu zadań i sprawdzaniu ich poprawności, a także uczy myślenia i zapamiętywania, jak również kształtuje osobowość i charakter.

Tarcze ćwiczeń JP2. Nauka czytania to ciekawy materiał uzupełniający lub wspomagający naukę czytania, który może być stosowany w edukacji przedszkolnej i domowej, jak również na lekcjach w szkole oraz na zajęciach realizowanych w ramach terapii pedagogicznej.

Indeks
W2756