Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

PALETA. Podręcznik metodyczny
search
  • PALETA. Podręcznik metodyczny

PALETA. Podręcznik metodyczny

(0)
29,00 zł

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 2 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
PALETA. Podręcznik metodyczny

PALETA. Podręcznik metodyczny

    lub Anuluj

Produkt Partnera BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Opis pochodzi od Partnera. 

***

PALETA. Podręcznik metodyczny to książka adresowana do nauczycieli, pedagogów i terapeutów, jak również rodziców.

Największą zaletą Systemu Edukacji PALETA jest to, że dziecko, bawiąc się:
- przyswaja wiadomości,
- samodzielnie rozwiązuje zadania,
- sprawdza wynik,
- koryguje ewentualne błędy.

Robi to wszystko pod kontrolą dorosłego, ale bez jego pomocy. W ten sposób respektowane jest prawo dziecka nie tylko do popełniania błędów, lecz także do ich samodzielnego korygowania.

PALETA. Podręcznik metodyczny ukazuje, jak praktycznie wykorzystać PALETĘ w nauczaniu: języka polskiego, matematyki, środowiska, a także innych przedmiotów, jak również inspiruje do układania własnych zadań o dowolnej tematyce z wykorzystaniem tarcz blanko. Podręcznik zawiera opisy gier i zabaw z PALETĄ, jak również przykłady zastosowania tarcz na zajęciach w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Dla każdego zestawu tematycznego tarcz spisano cele ogólne i szczegółowe oraz polecenia i tematykę, a także wybrano ilustracje siedmiu reprezentatywnych tarcz. Szczegółowy przebieg zabawy przedstawiono w sposobach realizacji. Znajdują się tam wskazówki, jak poprowadzić zabawę, żeby wzbudzała zainteresowanie dzieci oraz jak przygotować ćwiczenia doskonalące percepcję wzrokową, ćwiczenia językowe poszerzające słownictwo i wspomagające rozwój mowy dziecka, ćwiczenia związane z liczeniem itp.

Wzbogaceniem i cennym uzupełnieniem treści książki PALETA. Podręcznik metodyczny jest artykuł prof. Bogusława Śliwerskiego Samokontrola i samoocena uczącego się w modelu prometejskiej edukacji. Profesor wyjaśnia w nim, dlaczego tak ważne w rozwoju człowieka są samoświadomość, samodzielna nauka, samokontrola i samoocena oraz że rozwój tych cech wspierają właśnie pomoce dydaktyczne z elementami samokontroli i samooceny.

Autor
Maria Krupska, Bogusław Świdnicki
ISBN
978-83-89538-03-1
Format
168 × 235 mm
Liczba stron
128
Indeks
W2672

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię