(0)

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 8 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 8 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 4,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

PALETA. Wyprawka przedszkolaka to praktyczny komplet na dobry początek nauki połączonej z zabawą, realizowanej w Systemie Edukacji PALETA.

Komplet zawiera:
- Zestaw Kontrolny, czyli okrągłą podstawę wykonaną z drewna z 12 drewnianym klockami w 6 kolorach,
- 12 tematycznych tarcz (zestaw WP1) ze zbiorem zabaw w formie obrazkowej przystosowanych do możliwości percepcyjnych dzieci w wieku przedszkolnym od 4 roku życia.

Tematyka zadań z zestawu WP1 obejmuje:
- rozpoznawanie kolorów,
- dobieranie obrazków według określonych cech: wielkości, kształtu, barwy, przeznaczenia,
- wyszukiwanie podobieństw i różnic pomiędzy przedmiotami,
- łączenie w pary obrazków logicznie do siebie pasujących.

PALETA jest systemem skutecznej edukacji, zalecanym przez pedagogów i psychologów, który rozwija u dziecka spostrzegawczość i koncentrację. PALETA uczy myślenia i zapamiętywania, jak również kształtuje osobowość i charakter.

Rozwiązywanie znajdujących się na tarczach zadań przy jednoczesnym układaniu klocków jest formą zabawy, która sprzyja nauce i terapii. Zgodność kolorystyczna klocków z brzegami tarczy, jaką dziecko otrzymuje po rozwiązaniu zadania, jest dla niego swoistą nagrodą. I dlatego dzieci lubią zabawy z PALETĄ.

PALETA. Wyprawka przedszkolaka może być stosowana na zajęciach w przedszkolu czy szkole, na zajęciach wyrównawczych i terapeutycznych, a także w trakcie zabaw domowych.

Indeks
W2715