(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 12 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Drewniana tablica z kolorowymi literkami. Tablica posiada 26 kolorowych dużych liter z uchwytami (do łatwiejszego wyciągania, wkładania). Dodatkowo każda literka ma swój kolor, obrazek i nazwę w języku angielskim.

Przykłady:
- A - obrazek jabłko - napis w j. angielskim apple
- B - obrazek piłka - napis w j. angielskim ball
- R - obrazek królik - napis w j. angielskim rabbit itd.

Świetny pomysł na pierwsze oswajanie się ze kształtami liter, dopasowywaniem ich do form na tablicy. 26 dużych, kolorowych liter z uchwytami pozwoli dziecku na samodzielne zapoznawanie się z literami, ćwiczenie poprzez zabawę najlepiej utrwala się w pamięci dziecka.

Litery są poukładane na drewnianej tablicy, pomalowane w różnych kolorach, przez co cała układanka jest bardzo atrakcyjna i przykuwająca uwagę dziecka.

Wymiary:
- litery: ok. 4,5 x 4,5 cm
- tablica: 30 x 22,5 x 0,6 cm

Zestaw świetnie się sprawdzi podczas nauki alfabetu i przyswajania słówek z języka angielskiego.

Indeks
ZA4751