(0)
Obecnie brak na stanie

Powiadomienie

Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 2 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

ABC 1. Rozpoznawanie i rozróżnianie liter A-L to książeczka PUS, którą przygotowano z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Jej celem jest wspieranie dzieci w nauce czytania.

Zawarte w niej ćwiczenia wprowadzają dzieci w świat liter, uczą rozpoznawania ich kształtu, jak również ich wielkości, kolejności w alfabecie, a następnie łączenia ich w wyrazy. Pomagają zauważać różnice pomiędzy brzmieniem głoski, a jej graficznym znakiem.

Przybliżają zagadnienia pisowni liter, wzbogacają słownictwo, jak również ogólną wiedzę dziecka. Pozwalają także ćwiczyć koncentrację i logiczne myślenie; uczą obserwowania i wyciągania wniosków.

Ciekawa i bogata szata graficzna tej książeczki skutecznie zachęca dzieci do zabawy i nauki. Wzmacnia ich zainteresowanie literami, jak również motywuje je do samodzielnej pracy.

Książeczki z trzyczęściowej serii ABC można wykorzystywać podczas zajęć w przedszkolu i szkole, jak również na świetlicy i w edukacji domowej. Mogą być też materiałem do ukierunkowanej pracy terapeutycznej w gabinetach logopedycznych i poradniach psychologicznych.

Mogą być stosowane w terapii pedagogicznej dzieci z ryzykiem dysleksji. Sprawdzają się w pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Dorota Pyrgies
Ilustracje