(0)

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 2 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Łatwe ćwiczenia do nauki czytania 3 to trzecia z serii czterech książeczek PUS opracowanych z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz o dzieciach starszych doświadczających trudności w nauce czytania.

Seria Łatwe ćwiczenia do nauki czytania ma na celu przybliżenie dzieciom zagadnień związanych w literami, sylabami, spółgłoskami i samogłoskami. Dzięki nim dziecko łatwo przyswoi sobie nowy materiał ćwiczeniowy, przy czym spędzi czas na zabawie, która jest dla niego naturalną formą aktywności.

Książeczka Łatwe ćwiczenia do nauki czytania 3 zawiera zadania z zakresu:
- kojarzenia obrazków z określającymi je wyrazami (np. duży dom, mądra sowa);
- odczytywania wyrazów zawierających dwuznaki i dobieranie do nich właściwych obrazków;
- uzupełniania wyrazów dwuznakami;
- odczytywania prostych zdań i łączenia ich z obrazkami;
- odczytywania prostych pytań i wyszukiwania odpowiedzi;
- dobierania właściwych zakończeń prostych zdań;
- liczebników i różnych formy rzeczowników w zależności od liczebności zbioru, np. dwa węże – pięć węży;
- wyszukiwaniae i odczytywania poprawnie napisanych wyrazów.

System Edukacji PUS jest sprawdzonym sposobem rozbudzania ukierunkowanej aktywności dziecka.

To pomoc dydaktyczna do wykorzystania na każdym etapie rozwojowym dziecka, umożliwiająca różnorodność i wszechstronność dostosowania tematu i związanych z nim trudności do indywidualnych wymagań i potrzeb dziecka.

Małgorzata Chromiak
Ilustracje