(0)
Kupując ten produkt możesz zebrać 52 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Gdzie jest zwierz? to gra planszowa od Kapitan Nauka. Poczuj zew natury, poznawaj zwierzęta, wytężaj wzrok i nie daj się zwieść mistrzom kamuflażu! Gra zapewni szalony wyścig w świecie zwierząt w którym wygrywa ten, kto pierwszy dotrze do mety.

Sprawdźcie, co wiecie o różnych gatunkach, poznajcie zwierzęcych rekordzistów oraz ciekawostki dotyczące ich życia. Typujcie poprawne odpowiedzi na pytania quizowe i szukajcie na planszy ukrytych zwierzaków.

Co robi przestraszona modliszka? Czy miś koala jest spokrewniony z niedźwiedziem? Ile litrów wody może wypić jednorazowo wielbłąd dwugarbny? W czasie rodzinnej rozgrywki poznamy odpowiedzi na te i ponad 100 innych pytań, a tropiciele przyrody odkryją przeróżne gatunki owadów, ssaków, gadów, płazów, ptaków oraz ryb, ich niezwykłe umiejętności, budowę i wygląd. W czasie gry obserwacyjnej gracze odnajdą również mistrzów kamuflażu, ćwicząc przy tym spostrzegawczość i refleks.

Barwne ilustracje Anny Truszkowskiej przyciągają uwagę atrakcyjnością szczegółów i zachęcają do poznawania fauny, której nie obserwujemy na co dzień. Plansza i karty zostały wykonane z dobrej jakości materiałów, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.

Zawartość opakowania:
- plansza
- 45 kart z pytaniami quizowymi
- 10 kart do gry obserwacyjnej
- 5 pionków i kostka

Gr przeznaczona jest dla dzieci w wieku 6+ i dla 2-5 graczy.

Indeks
GR0546