(0)
Kupując ten produkt możesz zebrać 27 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Gryzmołki. Zwierzęta to pakiet kreatywnych zadań od Kapitan Nauka związanych ze światem zwierząt. Podczas wesołej zabawy dziecko dowie się więcej o gatunkach, miejscu występowania, kryjówkach, pożywieniu i ulubionych aktywnościach zwierząt.

W zestawie aż 60 zagadek opracowanych przez ekspertki i nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej. Podczas rozwiązywania zadań, dziecko pozna wiele ciekawostek o zwierzętach i przyrodzie, a także poćwiczy umiejętność myślenia logicznego, liczenia i pisania.

Dodatkowym atutem jest możliwość wielokrotnego uzupełniania i zmazywania kart dzięki suchościeralnemu flamastrowi. To ułatwienie przy wspólnej zabawie z rodzeństwem i rówieśnikami.

O zachęcające do zabawy i przykuwające uwagę ilustrację zagadek zadbała Ewa Brzozowska.

Wśród zadań dla najmłodszych pojawia się m.in. rysowanie po śladzie, wykreślanie nazw gatunków, rozwiązywanie labiryntów czy wskazywanie rodzin zwierząt. Przykłady zadań:
- Wykreśl nazwy gadów w poziomie lub pionie.
- Otocz pętlami zwierzęta, które mają cztery kończyny.
- Odszukaj i zakreśl zające, które ukryły się w lesie.

Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Indeks
KS0686