(0)
Kupując ten produkt możesz zebrać 21 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Wędrówki Mrówki Kiki 1. Najbliższe otoczenie przedszkolaka. Środowisko przyrodnicze to książeczka PUS, która została opracowana z myślą o najmłodszych czytelnikach.

Forma zabawy jest najlepiej dostosowanym do potrzeb rozwojowych dziecka sposobem uczenia się. Ćwiczenia zawarte w tej książeczce mają zachęcić dziecko do uważnego patrzenia na najbliższe otoczenie, jak również zainteresować je środowiskiem przyrodniczym, zagadnieniami biologii i ekologii.

Zabawy ogólnorozwojowe w formie obrazkowej zawarte w tej książeczce pozwolą dziecku na poznanie:
- różnic między zwierzętami i roślinami,
- odgłosów zwierząt,
- pokarmów, jakimi żywią się zwierzęta,
- charakterystycznych cech zwierząt,
- naturalnego środowiska zwierząt.

Zabawy te są okazją do spontanicznego ćwiczenia koncentracji i logicznego myślenia. Barwna, ciekawa grafika przyciąga uwagę dziecka, a jednoczesne układanie klocków PUS i możliwość samodzielnego sprawdzenia poprawności wykonanego zadania motywuje je do dalszej nauki przez zabawę.

Zawarte w książeczce Wędrówki Mrówki Kiki 1. Najbliższe otoczenie przedszkolaka ilustracje i zagadki mogą być pretekstem do dalszych rozmów, jak również zdobywania wiadomości o przyrodzie i środowisku życia zwierząt.

Małgorzata Chromiak
Ilustracje