Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Wyprawka Przedszkolaka PUS
search
  • Wyprawka Przedszkolaka PUS
  • Wyprawka Przedszkolaka PUS
  • Wyprawka Przedszkolaka PUS
  • Wyprawka Przedszkolaka PUS

Wyprawka Przedszkolaka PUS

(0)
85,00 zł

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Wyprawka Przedszkolaka PUS

Wyprawka Przedszkolaka PUS

    lub Anuluj

Wyprawka Przedszkolaka PUS to praktyczny komplet na dobry początek nauki i zabawy z wykorzystaniem Systemu PUS. Zawiera dwie tematyczne książeczki przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym: Abecadło 1 oraz Dla przedszkolaków 1, a także Zestaw Kontrolny PUS (nieduże, płaskie pudełko z 12 kwadratowymi klockami) niezbędny do realizacji zajęć z wykorzystaniem Systemu PUS.

Klocki służą do układania ich w pudełku w oparciu o ćwiczenia zawarte w książeczkach PUS. W końcowej fazie, poprzez porównanie wzoru ułożonego w Zestawie Kontrolnym PUS z wzorem znajdującym się w książeczce, dziecko otrzymuje informację o poprawności wybranych odpowiedzi. To daje mu możliwość samokontroli, czyli samodzielnego sprawdzania, czy całe ćwiczenie zostało rozwiązane dobrze. 

Zakup wyprawki jest dobrym pomysłem, gdy dziecko dopiero rozpoczyna przygodę z PUS-ami. Komplet pozwala poznać zasadę rozwiązywania zadań i jednoczesnego układania klocków.

Wyprawka Przedszkolaka PUS zapakowana jest w estetyczne pudełko, dzięki czemu znakomicie nadaje się na prezent lub upominek dla dziecka, na przykład z okazji rozpoczęcia przedszkola czy z okazji uroczystości pasowania na przedszkolaka.

Indeks
W2709

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię