(0)

Zamiast 39,00 zł

Pakiet trzech książeczek do nauki czytania globalnego – Foka i kok, Gęś i kos oraz Ptak dodo – w atrakcyjnej cenie!

Obecnie brak na stanie

Powiadomienie

Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 3 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Z przyjemnością informujemy, że program Czytanie globalne otrzymał Nagrodę Główną w kategorii Edukacja XIX EDYCJI KONKURSU ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

***

Seria Czytam globalnie jest przeznaczona dla dzieci od pierwszego do szóstego roku życia. Teksty w książeczkach z tej serii bazują na krótkich wyrazach, które szczególnie łatwo zapadają dziecku w pamięć. Czytanie globalne opiera się na zdolności małego dziecka do zapamiętywania zapisu graficznego słów. Nauka dokonuje się z pominięciem żmudnego okresu głoskowania.

Przy korzystaniu z tych książeczek najmłodsze dzieci będą oglądać obrazki i słuchać, jak czytasz. Będą także przyglądać się wskazywanym przez Ciebie wyrazom (to bardzo ważne – niezależnie od wieku dziecka zawsze wskazuj czytany wyraz, aby dziecko kojarzyło jego wygląd z brzmieniem). Dzięki temu w ich pamięci wytworzą się i utrwalą obrazy czytanych przez Ciebie słów.

W trakcie opracowywania koncepcji tej serii akcent przez Autorkę został położony na wielokrotnym powtarzaniu wybranych wyrazów, tak aby ich obrazy zostały utrwalone w dziecięcej pamięci. Starsze dzieci szybko dzięki temu zapamiętają, co który wyraz oznacza, a już po kilku wspólnych sesjach czytania dziecko będzie próbowało odczytywać tekst samodzielnie.

W skład zestawu wchodzą następujące książeczki:

Foka i kok Gęś i kos Ptak dodo

Ilustracje