(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Z cyklu: Vademecum animatora

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt. Twój koszyk będzie zawierał 1 punkt. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 0,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Kiedy malowanie buziek staje się pasją i sposobem na życie... Kiedy chcesz się rozwijać... Kiedy face painting to już nie tylko tworzenie z wykorzystaniem jednego pędzla i tego samego wzoru motylka...

Publikacja Malowanie buziek, cz. 2 Level UP! (z serii Vademecum animatora) to właśnie to, czego potrzebujesz! Dzięki zrozumiałym instrukcjom oraz inspiracjom zawartym w tej książce z pewnością rozwiniesz swój warsztat face paintera, zyskasz uznanie i zachwyt nad rezultatami swojej pracy.

Poradnik stworzony przez kadrę doświadczonych zawodowych animatorów.

Indeks

Opinie o produkcie