Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

  • -15%
Porusz język, porusz ciało
search
  • Porusz język, porusz ciało
  • Porusz język, porusz ciało
  • Porusz język, porusz ciało
  • Porusz język, porusz ciało

Porusz język, porusz ciało

5.00 (6)
40,00 zł
34,00 zł Zniżka 15%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 40,00 zł

Najniższa cena produktu 34,00 zł z dnia 23.06.2024

Zabawy z piosenkami rozwijające artykulację i sprawność motoryczną

Wersja

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Porusz język, porusz ciało

Porusz język, porusz ciało

    lub Anuluj

Kontynuacja bestsellerowej publikacji Porusz ciało

Porusz język, porusz ciało zamieszczone zostały propozycje zabaw opartych o piosenki, mające na celu rozwój sprawności motorycznej i aparatu artykulacyjnego u dziecka. Zachęcają one nie tylko do zabawy dźwiękami, lecz także do ćwiczeń motorycznych, które sprzyjają rozwojowi mowy i zwiększają atrakcyjność zajęć.

Spis treści  Od Autorki

Dzieci zazwyczaj bardzo lubią zabawy ruchowo-dźwiękonaśladowcze i chętnie do nich wracają. Dzięki temu z zapałem będą wykonywać przedstawione tu ćwiczenia i skutecznie ćwiczyć aparat mowy i ogólną sprawność ruchową, dobrze się przy tym bawiąc. Udoskonalą przy tym także pamięć słuchową i rozwiną koncentrację uwagi. To wszystko przełoży się na coraz wyraźniejsze mówienie, a co za tym idzie – lepsze funkcjonowanie w kontaktach społecznych. Co ważne, zaproponowane zabawy zachęcą do komunikacji także te dzieci, które mają opory w tym zakresie.

W skład publikacji wchodzą:

  • książeczka zawierająca opisy zabaw;
  • 2 płyty CD z 16 piosenkami i podkładami muzycznymi do nich.

Piosenki dołączone do publikacji są proste i łatwo wpadają w ucho, a ich śpiewanie pozwala na skuteczne wspomaganie rozwoju aparatu mowy. Ćwiczy też głos, słuch fonematyczny, posługiwanie się melodią, akcentem i rytmem, a w konsekwencji wpływa na lepszą artykulację.

Posłuchaj fragmentów piosenek

Publikacja przeznaczona jest przede wszystkim do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Warto jednak wykorzystać ją także w realizacji zadań z dziećmi starszymi, u których rozwój mowy jest opóźniony bądź zaburzony. Nadaje się ona zarówno do zabawy indywidualnej, jak i grupowej, a więc sprawdzi się w przedszkolu, w szkole i w domu. Mogą z niej z powodzeniem korzystać nauczyciele, logopedzi oraz rodzice.

„książka + CD"

– książka z dołączoną płytą CD 


„książka + CD + dostęp online do płyt z książki”

– książka z dołączoną płytą CD oraz stały, nieograniczony 
czasowo dostęp online do pełnej wersji utworów z płyt Audio CD 
oraz plików z płyt Data PC (jeśli takie występują w publikacji)*


„dostęp online do płyt z książki”

– stały, nieograniczony czasowo dostęp online do pełnej wersji utworów 
z płyt Audio CD oraz plików z płyt Data PC (jeśli takie występują w publikacji)
– w tej wersji nie kupujesz książki


* Dostęp online realizowany jest za pomocą strony Moja płytoteka na Twoim profilu w serwisie blizejprzedszkola.pl

ISBN
978-83-65915-69-6
Liczba stron
24
Dla kogo
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
uczniowie klas I-III
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Muzyka i aranżacje
Jerzy Zając
Rok wydania
2020
Format (szerokość x wysokość)
13,5 x 18,5 cm
Płyta CD lub zawiera CD
tak
tak - dostęp online
Indeks
W537

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

Polecam!!!

Oceń 

Polecam super zestaw piosenek

Oceń 

Super płyta

Oceń 

Dzieci świetnie bawią się.

Oceń 

Mam, już zamówione i coś czuję, że to będzie hicior w Biedronkach

Oceń 

Płyta jest cudowna. Krótkie, proste, szybko wpadające w ucho teksty i oczywiście muzyka, która od razu porywa do zabawy. Moje maluszki naśladują wszystkie odgłosy, a ile przy tym jest radości i śmiechu. Bardzo, bardzo polecam , tak , jak i pierwszą płytę ,,Porusz ciało”

Napisz swoją opinię