(0)

Jak ją tworzyć?

Obecnie brak na stanie

Powiadomienie

Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 4 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 2,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Jak tworzyć wyjątkową grupę nawet wtedy, gdy pojawiają się kłopoty? Jak sprawić, by wszyscy czuli się w niej dobrze i brali odpowiedzialność za to, co się w niej dzieje? Jak pomóc dzieciom radzić sobie z emocjami i tworzyć pozytywne relacje z nimi i ich rodzicami? Autorka książki pokazuje, jak za pomocą między innymi zabawy, ruchu, piosenki i bajek terapeutycznych kształtować dobrze funkcjonującą grupę przedszkolną. Bazą do nauki życia jest dla niej odnoszenie się do codzienności i umiejętność wykorzystania jej w toku zajęć. Ważną rolę odgrywa tu świadomy i odpowiedzialny dorosły, który poprzez swoje zachowanie staje się autentycznym przykładem dla dziecka i w sposób empatyczny wyznacza granice, dając wychowankom poczucie bezpieczeństwa i akceptacji.

Spis treści Wstęp

Beata Matusiak – pedagog, nauczycielka przedszkola, pasjonatka zgłębiania relacji między ludźmi, a także wpływu emocji na życie i poziom szczęścia. Pomysłodawczyni i współautorka programu z edukacji ekonomicznej dla dzieci w wieku przedszkolnym współfinansowanego przez NBP. Współpracuje z Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Autorka wierszy, opowiadań i scenariuszy do przewodników dla nauczycieli w wydawnictwie Podręcznikarnia. Pasjonatka pracy z dziećmi – dla nich stworzyła wiele piosenek i bajek z aranżacją muzyczną. Prowadzi swój kanał na YouTubie dla dzieci i dorosłych.

Produkt Partnera BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Opis pochodzi od Partnera.

978-83-956096-3-3
Liczba stron
nauczyciel
Pora roku