Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Wyjątkowa grupa przedszkolna
search
  • Wyjątkowa grupa przedszkolna
  • Wyjątkowa grupa przedszkolna
  • Wyjątkowa grupa przedszkolna
  • Wyjątkowa grupa przedszkolna

Wyjątkowa grupa przedszkolna

(0)
42,00 zł

Jak ją tworzyć?

Obecnie brak na stanie

Powiadomienie

Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępnyDo darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Wyjątkowa grupa przedszkolna

Wyjątkowa grupa przedszkolna

    lub Anuluj

Jak tworzyć wyjątkową grupę nawet wtedy, gdy pojawiają się kłopoty? Jak sprawić, by wszyscy czuli się w niej dobrze i brali odpowiedzialność za to, co się w niej dzieje? Jak pomóc dzieciom radzić sobie z emocjami i tworzyć pozytywne relacje z nimi i ich rodzicami? Autorka książki pokazuje, jak za pomocą między innymi zabawy, ruchu, piosenki i bajek terapeutycznych kształtować dobrze funkcjonującą grupę przedszkolną. Bazą do nauki życia jest dla niej odnoszenie się do codzienności i umiejętność wykorzystania jej w toku zajęć. Ważną rolę odgrywa tu świadomy i odpowiedzialny dorosły, który poprzez swoje zachowanie staje się autentycznym przykładem dla dziecka i w sposób empatyczny wyznacza granice, dając wychowankom poczucie bezpieczeństwa i akceptacji.

Spis treści Wstęp

Beata Matusiak – pedagog, nauczycielka przedszkola, pasjonatka zgłębiania relacji między ludźmi, a także wpływu emocji na życie i poziom szczęścia. Pomysłodawczyni i współautorka programu z edukacji ekonomicznej dla dzieci w wieku przedszkolnym współfinansowanego przez NBP. Współpracuje z Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Autorka wierszy, opowiadań i scenariuszy do przewodników dla nauczycieli w wydawnictwie Podręcznikarnia. Pasjonatka pracy z dziećmi – dla nich stworzyła wiele piosenek i bajek z aranżacją muzyczną. Prowadzi swój kanał na YouTubie dla dzieci i dorosłych.

***

Produkt Partnera BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Opis pochodzi od Partnera. 

ISBN
978-83-956096-3-3
Liczba stron
136
Dla kogo
nauczyciel
Pora roku
na cały rok
Rok wydania
2021
Format (szerokość x wysokość)
170 x 240 mm
Płyta CD lub zawiera CD
nie
Indeks
W3267

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię