Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Wyliczanki, rymowanki 2
search
  • Wyliczanki, rymowanki 2
  • Wyliczanki, rymowanki 2
  • Wyliczanki, rymowanki 2

Wyliczanki, rymowanki 2

(0)
21,50 zł

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 2 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Wyliczanki, rymowanki 2

Wyliczanki, rymowanki 2

    lub Anuluj

Wyliczanki, rymowanki 2 to bogato ilustrowany zbiór rymowanych wierszyków dla dzieci, wyliczanek i krótkich piosenek. Różne wyliczanki i rymowanki towarzyszą dziecku od najmłodszych lat. Przekazywane z pokolenia na pokolenie stanowią niezapomniany element z dzieciństwa – uczymy się ich jako dzieci, pamiętamy je jako dorośli.

Rymowanki mają istotny wpływ na kształtowanie się pamięć, jak również oraz zasobu słownictwa dziecka, poszerzają je i utrwalają, pobudzając wyobraźnię. Zabawa z wypowiadaniem wyliczanek i rymowanek poprawia wymowę i jest zalecana przez logopedów.

Książeczka PUS Wyliczanki, rymowanki 2 inspiruje do tworzenia własnych, nowych wyliczanek, rymowanek i wierszyków, a zawarty w niej materiał językowy służy doskonaleniu umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz poprawnego pisania.

Rozwiązywanie zadań i ćwiczeń zawartych w tej książeczce przy jednoczesnym układaniu klocków PUS daje dziecku możliwość samodzielnej pracy i nauki oraz pozwala samodzielnie kontrolować poprawność wybranych odpowiedzi. To z kolei skutecznie motywuje je do dalszej nauki.

Autor
Bogusław Świdnicki
Ilustracje
Tomasz Wilczkiewicz
ISBN
978-83-7514-172-6
Format
168 x 235 mm
Liczba stron
32
Indeks
W2660

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię