Zobacz zawartość numeru 7-8/2019 z materiałami na różne okazje… zobacz
Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Maria Trojanowicz-Kasprzak

Filolog polski, pedagog przedszkolny z wieloletnim stażem. W 1996 r. otrzymała tytuł Nauczyciela Roku przyznawany przez zachodniopomorskiego kuratora oświaty „za szczególnie wyróżniającą umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych nauczyciel-dziecko, za tworzenie właściwego klimatu i atmosfery w grupie dzieci, za wdrażanie innowacyjnych metod i programów oraz nowoczesnych technik czytania”. Swoje teksty publikowała w czasopismach „Bliżej Przedszkola”, „Życie Szkoły” i „Wychowanie w Przedszkolu”. Zdobywczyni tytułu „Szczecinianka Roku 2013” za propagowanie czytania globalnego. Ekspertka Krajowej Sieci Kobiet Nauki. Prowadzi blog www.czytanieglobalne.edu.pl

Maria Trojanowicz-Kasprzak

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry