(0)

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 2 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Łatwe ćwiczenia do nauki czytania 1 to pierwsza z serii czterech książeczek PUS, opracowanych z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz starszych, mających trudności w nauce czytania.

Książeczki tej serii przybliżają dzieciom zagadnienia związane w literami, sylabami, spółgłoskami i samogłoskami. Dzięki nim dziecko łatwo przyswoi sobie nowy materiał ćwiczeniowy, przy czym spędzi czas na zabawie, która jest dla dzieci naturalną formą aktywności.

Dzięki książeczce Łatwe ćwiczenia do nauki czytania 1 dziecko uczy się:
- wyodrębniania liter rozpoczynających nazwy obrazków;
- określania kolejności liter w alfabecie;
- łączenia liter w proste wyrazy;
- uzupełniania wyrazów brakującymi samogłoskami;
- utrwalania pojęcia sylaby i określenia jej pozycji w wyrazie;
- odczytywania i odnajdywania takich samych wyrazów o prostej budowie sylabowej;
- odczytywania wyrazów jedno- i dwusylabowych oraz łączenia ich z odpowiednimi obrazkami;
- odczytywania i łączenia w pary rymujących się wyrazów jednosylabowych.

System Edukacji PUS jest sprawdzonym sposobem rozbudzania ukierunkowanej aktywności. To pomoc dydaktyczna do wykorzystania na każdym etapie rozwojowym dziecka, umożliwiająca różnorodność i wszechstronność dostosowania tematu i związanych z nim trudności do indywidualnych wymagań i potrzeb dziecka.

Małgorzata Chromia
Ilustracje