(0)

Zamiast 168,00 zł

Wypatrywany przez naszych Klientów – Nauczycieli i Rodziców – Zestaw do nauki czytania globalnego dla małych dzieci wraz z zestawem czterech książeczek do czytania globalnego. W komplecie taniej!

Obecnie brak na stanie

Powiadomienie

Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 14 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 14 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 7,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Z przyjemnością informujemy, że program Czytanie globalne otrzymał Nagrodę Główną w kategorii Edukacja XIX EDYCJI KONKURSU ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

***

Czytanie globalne bazuje na zdolności małego dziecka do zapamiętywania zapisu graficznego słów. Nauka dokonuje się z pominięciem żmudnego okresu głoskowania.

Produkt Zestaw do nauki czytania globalnego dla małych dzieci przeznaczony jest do pracy z dziećmi w wieku od 1. do 6. roku życia – zarówno w przedszkolu, jak i w warunkach domowych! Polecamy go więc rodzicom i nauczycielom najmłodszych dzieci.

ODKRYJ MOŻLIWOŚCI DZIECKA!

• Zestaw ten zawiera edukacyjne plansze wyrazowo-obrazkowe. Dzięki nim dziecko nauczy się czytać globalnie, bez znajomości liter.
  • Nauka dokona się w zabawie. Metodę tę nazywamy czytaniem globalnym lub całowyrazowym. Dzięki niej – wykorzystując olbrzymi potencjał dziecięcego mózgu – maluch zacznie czytać szybciej i sprawniej, niż jego rówieśnicy.
  • Zabawa w czytanie z wykorzystaniem tego zestawu zajmuje kilkanaście minut dziennie. Można ją zaczynać już z niemowlętami.
  • Plansze dostosowane są do specyfiki języka polskiego.

Więcej informacji o zestawie

Jako kontynuację treści z zestawu do nauki czytania polecamy serię Czytam globalnie II, która stanowi część oferowanego kompletu. W jej skład wchodzą następujące książeczki:

Foka i kok Gęś i kos Ptak dodo

dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego
dziecko
nauczyciel