(0)

Z cyklu: Vademecum animatora

Ostatnie sztuki w magazynie

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt. Twój koszyk będzie zawierał 1 punkt. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 0,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Publikacja Malowanie buziek, cz. 1 (z serii Vademecum animatora) to praktyczny poradnik malowania twarzy, przeznaczony zarówno dla początkujących animatorów, jak i profesjonalistów.

Podręcznik ten został stworzony przez kadrę doświadczonych zawodowych animatorów. Jest to kopalnia wiedzy o face paintingu.

Czytelnik znajdzie tu przydatne wskazówki dotyczące farb, akcesoriów i zasad malowania, a także szczegółowe instrukcje malowania twarzy: krok po kroku.

Każdy z opisywanych wzorów opatrzony jest barwnymi zdjęciami, które znakomicie ilustrują proces powstawania aż 23 „kolorowych buziek”!

Dla głodnych wiedzy przy każdej postaci zostały umieszczone ciekawostki, dzięki którym książka może stać się interesującą pomocą dydaktyczną.

Indeks

Opinie o produkcie