5.00 (1)

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 5 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 5 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 2,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Zajączek Czarne Ucho i jego przyjaciele to sympatyczni bohaterowie z leśnej polany.

Książka zaprasza rodziców i dzieci do wspólnego, aktywnego czytania. W tej książce znajdziecie opowiadania o niezwykłych przygodach zajączka Czarne Ucho i jego przyjaciół. Dzieci dowiedzą się, dlaczego śniegowe gwiazdki zamieniają się w wodę oraz co słychać w niedźwiedziej gawrze zimą.

Książka zawiera ruchome postacie i elementy (wyjmowane ze sztywnej wkładki), dzięki którym dziecko samo twórczo uzupełnia ilustracje i porusza postaciami zgodnie z treścią opowiadania.

Znakomitym pomysłem do wspólnego spędzania czasu będą zagadki, gry i zabawy umieszczone na końcu książki. Książka zapewnia nie tylko opowiadania do czytania, ale także szereg pomysłów na niebanalną kreatywną zabawę. W tym także na samodzielne czytanie obrazkowych instrukcji.

Atutem publikacji są ilustracje, które nie tylko ułatwiają percepcję, ale także wprowadzają w świat estetycznych doznań. Książka wspiera wyobraźnię i pomysłowość, zachęca do uważnego wsłuchiwania się w treść czytanego tekstu, rozwija myślenie i zachęca do wspólnego spędzania czasu.

Jeżeli zaprzyjaźnicie się z bohaterami z leśnej polany, wówczas na pewno nie będziecie się nudzić! Ruchomymi postaciami możecie bawić się tak jak proponuje książka lub swobodnie, tak jak tylko podpowie Wam wasza wyobraźnia i fantazja, a podczas zimowych wieczorów grać całą rodziną w grę planszową, która znajduje się na ostatnich stronach książki.

Książka ma sztywne kartki. Świetnie nadaje się dla dzieci w wieku przedszkolnym, a także dla pierwszoklasistów. Może być znakomitym niebanalnym prezentem!

Produkt Partnera BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Opis pochodzi od Partnera.

Ilustracje
Agnieszka Forma
978-83-970249-0-8
Liczba stron