Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Czarne Ucho i przyjaciele. Zimowe przygody
search
  • Czarne Ucho i przyjaciele. Zimowe przygody
  • Czarne Ucho i przyjaciele. Zimowe przygody
  • Czarne Ucho i przyjaciele. Zimowe przygody

Czarne Ucho i przyjaciele. Zimowe przygody

5.00 (1)
55,00 zł
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Czarne Ucho i przyjaciele. Zimowe przygody

Czarne Ucho i przyjaciele. Zimowe przygody

    lub Anuluj

Zajączek Czarne Ucho i jego przyjaciele to sympatyczni bohaterowie z leśnej polany.

Książka zaprasza rodziców i dzieci do wspólnego, aktywnego czytania. W tej książce znajdziecie opowiadania o niezwykłych przygodach zajączka Czarne Ucho i jego przyjaciół. Dzieci dowiedzą się, dlaczego śniegowe gwiazdki zamieniają się w wodę oraz co słychać w niedźwiedziej gawrze zimą.

Książka zawiera ruchome postacie i elementy (wyjmowane ze sztywnej wkładki), dzięki którym dziecko samo twórczo uzupełnia ilustracje i porusza postaciami zgodnie z treścią opowiadania.

Znakomitym pomysłem do wspólnego spędzania czasu będą zagadki, gry i zabawy umieszczone na końcu książki. Książka zapewnia nie tylko opowiadania do czytania, ale także szereg pomysłów na niebanalną kreatywną zabawę. W tym także na samodzielne czytanie obrazkowych instrukcji.

Atutem publikacji są ilustracje, które nie tylko ułatwiają percepcję, ale także wprowadzają w świat estetycznych doznań. Książka wspiera wyobraźnię i pomysłowość, zachęca do uważnego wsłuchiwania się w treść czytanego tekstu, rozwija myślenie i zachęca do wspólnego spędzania czasu.

Jeżeli zaprzyjaźnicie się z bohaterami z leśnej polany, wówczas na pewno nie będziecie się nudzić! Ruchomymi postaciami możecie bawić się tak jak proponuje książka lub swobodnie, tak jak tylko podpowie Wam wasza wyobraźnia i fantazja, a podczas zimowych wieczorów grać całą rodziną w grę planszową, która znajduje się na ostatnich stronach książki. 

Książka ma sztywne kartki. Świetnie nadaje się dla dzieci w wieku przedszkolnym, a także dla pierwszoklasistów. Może być znakomitym niebanalnym prezentem!

***

Produkt Partnera BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Opis pochodzi od Partnera. 

Ilustracje
Agnieszka Forma
ISBN
978-83-970249-0-8
Liczba stron
14
Dla kogo
dziecko
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
uczniowie klas I-III
Pora roku
zima
Rok wydania
2023
Format (szerokość x wysokość)
210 x 295 mm
Indeks
W2762

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

Polecam

Napisz swoją opinię