Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Czytanie globalne po polsku (e-book)
search
  • Czytanie globalne po polsku (e-book)
  • Czytanie globalne po polsku (e-book)
  • Czytanie globalne po polsku (e-book)
  • Czytanie globalne po polsku (e-book)
  • Czytanie globalne po polsku (e-book)
  • Czytanie globalne po polsku (e-book)
  • Czytanie globalne po polsku (e-book)
  • Czytanie globalne po polsku (e-book)

Czytanie globalne po polsku (e-book)

(0)
25,00 zł

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Czytanie globalne po polsku (e-book)

Czytanie globalne po polsku (e-book)

    lub Anuluj

Z przyjemnością informujemy, że program Czytanie globalne otrzymał Nagrodę Główną w kategorii Edukacja XIX EDYCJI KONKURSU ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

***

Oddajemy w Państwa ręce swoisty podręcznik objaśniający metodę nauki czytania zwaną czytaniem globalnym. Treści z e-booka pokrywają się z zawartością drugiego wydania książki Czytanie globalne po polsku, jednakże zostały one uzupełnione o filmy polecane w pierwszym wydaniu książki. 

Spis treści Od wydawcy

Współczesna technologia pozwoliła nam na zamieszczenie filmów w e-booku, w taki sposób, że korzystanie z nich jest dużo łatwiejsze i mniej kłopotliwe niż przed laty. W treść książki zostały wplecione szare strony, na których znajdują się krótkie opisy filmów oraz linki pozwalające otworzyć wybrany film jednym kliknięciem i powrót do treści książki bez konieczności poszukiwania miejsca, w którym przerwaliśmy czytanie.

W podręczniku tym autorka opisała – krok po kroku – na czym czytanie globalne powinno polegać i jak w warunkach polskich realizować założenia tej metody, która przywędrowała do nas zza oceanu i wymagała dostosowania do specyfiki języka polskiego. Nie ograniczyła się jednak do teorii, lecz przedstawiła wiele pomysłów na zabawy do zrealizowania z dziećmi zarówno w domu, jak i w placówkach edukacyjnych. Przykłady dobrych praktyk z przedszkoli w kraju i za granicą pozwalają poznać rzeczywiste efekty zabawy w czytanie i inspirują do wdrażania przedstawionych pomysłów oraz tworzenia nowych własnych rozwiązań. Opisy doświadczeń rodziców bawiących się w domu w czytanie ze swoimi dziećmi pokazują, że czytanie globalne to świetna zabawa, której efekty mogą przerosnąć najśmielsze oczekiwania. Zapoznając się z treścią książki Czytelnik dojdzie do jednego zasadniczego wniosku: TO DZIAŁA!

Wieloletnie zgłębianie tematu pozwoliło Autorce osiągnąć pewność, że czytanie globalne to wspaniała zabawa, która ma same zalety. Prowadzona w atmosferze luzu i radości (a jest to warunek podstawowy) daje dzieciom i opiekunom mnóstwo satysfakcji.

***

Zachęcając dziecko do zabawy w czytanie podnosimy jego wartość we własnych oczach – nazywając wyrazy na planszach, jest przekonane, że czyta i nie przeczmy temu. Bawmy się dalej, a jego przekonanie stanie się faktem.

***

* Jak działa nasz e-book?

Zakupionego e-booka nie da się pobrać na komputer czy urządzenie mobilne. Publikacja ta zostanie Ci udostępniona jako flipbook na stronie www.blizejprzedszkola.pl/ebooki – oznacza to, że aby móc korzystać z e-booka, należy być zalogowanym użytkownikiem serwisu. Taka forma korzystania z publikacji umożliwia wyświetlanie jej na dowolnym urządzeniu bez konieczności przesyłania plików – by mieć dostęp do wszystkich treści, wystarczy się zalogować na swoje konto.

ISBN
978-83-67101-54-7
Liczba stron
96
Dla kogo
nauczyciel
rodzic
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
dzieci żłobkowe
Obszar podstawy programowej
poznawczy obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Płyta CD lub zawiera CD
nie
Indeks
W1018

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię