Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Strachy, zmory i upiory
search
  • Strachy, zmory i upiory
  • Strachy, zmory i upiory
  • Strachy, zmory i upiory
  • Strachy, zmory i upiory
  • Strachy, zmory i upiory

Strachy, zmory i upiory

(0)
29,90 zł

Wersja

Kupując ten produkt możesz zebrać 29 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Strachy, zmory i upiory

Strachy, zmory i upiory

    lub Anuluj

Produkt Partnera BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

***

Płyta Strachy, zmory i upiory to jedyny w swoim rodzaju poradnik zarówno dla początkujących, jak i dla tych bardziej zaawansowanych na temat najważniejszej lekcji w życiu, czyli na temat tego… jak sobie radzić z potworami!

Posłuchaj fragmentów piosenek

Płyta zawiera 18 piosenek o tematyce: jak kochamy, dlaczego tak strasznie się złościmy, czego się boimy, o co pytamy i dokąd zmierzamy dzień po dniu. Przepełniona duchem pozytywnego myślenia i humoru opowiada o naszej wierze, o miłości do czekolady, o UFO i o ocenach w szkolnym dzienniku. Wszystko po to, by przestać się bać, bo życie to nie tylko lekcja, ale też wielka przygoda i wyzwanie!

Strachy, zmory i upiory to przepiękna muzyka wyrażona poprzez zabawne i wzruszające teksty. Utwory wykonują znani wokaliści z programów radiowych i telewizyjnych takich jak The Voice Kids czy Szansa na Sukces: Daria Domitrz, Sara Egwu-James, Wiktoria Czwartosz, Antek Scardina, Nela Zawadzka, Klaudia Łącka, Adam Kordowski, Adrianna Kordowska, Gabriela Jeleń, Wiktoria Zwolińska, Lila Wassermann, Staś Kukulski, Zuzanna Dudek, Kacper Siekirka, Jagoda Różycka, Julia Biłek. A także wokaliści chóru dziecięco-młodzieżowego stworzonego na potrzeby projektu. 

Dla kogo
dziecko
nauczyciel
Grupa wiekowa
5-latki
6-latki
uczniowie klas I-III
Obszar podstawy programowej
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Muzyka i aranżacje
Mateusz Hrynkiewicz
Muzyka
Piotr Kaja (24)
Płyta CD lub zawiera CD
tak
tak - dostęp online
Indeks
W657

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię