Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

We śnie
search
  • We śnie
  • We śnie

We śnie

(0)
50,00 zł

Wersja

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 5 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 5 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 2,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
We śnie

We śnie

    lub Anuluj

Odkryjcie magiczny świat albumu We śnie. To muzyczna uczta składająca się z melodyjnych piosenek dla najmłodszych, stworzonych z myślą o edukacji i rozrywce. Wszystkie utwory to autorskie pomysły samego artysty, który porusza w nich tematy m.in. ekologii, empatii, samoświadomości i wiary w siebie. Przywitajcie się z kotem Azzamem, poznajcie historię o tym, dlaczego wielbłądy przestały wierzyć w przesądy, odwiedźcie wyjątkową planetę Gugudai, a także spotkajcie się z Mikołajem! To wszystko, i o wiele więcej, zamknięte w 13 piosenkach (wraz z podkładami muzycznymi). 

Posłuchaj fragmentów

Działalność muzyczna Wujka Ogórka swój początek ma w stworzonym przez niego musicalu pt. Bajeczne Arkana, który oparty został na baśniach Hansa Christiana Andersena. Musical ten powstał specjalnie dla letnich półkolonii dzieci organizowanych przez Centrum Kultury w Czempiniu. Od tego czasu Wujek Ogórek rozwijał swoją działalność dla najmłodszych, przygotowując przedstawienia okolicznościowe, głównie dla zaprzyjaźnionych przedszkoli. Z czasem jednak jego popularność zaczęła zdecydowanie rosnąć – pokochały go bowiem dzieci w całym kraju!

***

Produkt Partnera BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Opis bazuje na tekście pochodzącym od Partnera i na informacjach zaczerpniętych z internetu. 

Dla kogo
dziecko
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
Obszar podstawy programowej
poznawczy obszar rozwoju
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Płyta CD lub zawiera CD
tak
tak - dostęp online
Indeks
W2606

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię