Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Kolory Wujka Ogórka
search
  • Kolory Wujka Ogórka
  • Kolory Wujka Ogórka

Kolory Wujka Ogórka

(0)
37,00 zł

Wersja

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 3 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 1,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Kolory Wujka Ogórka

Kolory Wujka Ogórka

    lub Anuluj

Kolory Wujka Ogórka to 14 prostych, melodyjnych i przemyślanych piosenki dla przedszkolaków, wraz z podkładami muzycznymi. Głównym ich tematem jest dziecięca wyobraźnia, która łączy rzeczywistość z marzeniami. Między tymi „kolorami” kryją się emocje, które dzieci czują bardziej niż dorośli. Na płycie nie zabrakło także nawiązań do ekologii (a więc utworów o charakterze przyrodniczo-edukacyjnym) oraz piosenek zachęcających do aktywności ruchowo-sportowej. 

Posłuchaj fragmentów

Działalność muzyczna Wujka Ogórka swój początek ma w stworzonym przez niego musicalu pt. Bajeczne Arkana, który oparty został na baśniach Hansa Christiana Andersena. Musical ten powstał specjalnie dla letnich półkolonii dzieci organizowanych przez Centrum Kultury w Czempiniu. Od tego czasu Wujek Ogórek rozwijał swoją działalność dla najmłodszych, przygotowując przedstawienia okolicznościowe, głównie dla zaprzyjaźnionych przedszkoli. Z czasem jednak jego popularność zaczęła zdecydowanie rosnąć – pokochały go bowiem dzieci w całym kraju!

***

Produkt Partnera BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Opis pochodzi od Partnera. 

Dla kogo
dziecko
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Płyta CD lub zawiera CD
tak
tak - dostęp online
Indeks
W2603

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię