Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Piosenki Wujka Ogórka
search
  • Piosenki Wujka Ogórka
  • Piosenki Wujka Ogórka

Piosenki Wujka Ogórka

(0)
37,00 zł

Wersja

Kupując ten produkt możesz zebrać 37 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Piosenki Wujka Ogórka

Piosenki Wujka Ogórka

    lub Anuluj

Piosenki Wujka Ogórka to zbiór 13 piosenek (wraz z podkładami muzycznymi) dla przedszkolaków, choć z pewnością wywołają również uśmiech na twarzy starszych dzieci! Wszystkie utwory zawarte w tym albumie są autorstwa Przemka Urbaniaka, który prowadzi zajęcia wokalno-teatralne w placówkach przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Całość doskonale uzupełnia gra planszowa, którą można – wraz z tekstami piosenek – znaleźć wewnątrz opakowania płyty.

Posłuchaj fragmentów

Działalność muzyczna Wujka Ogórka swój początek ma w stworzonym przez niego musicalu pt. Bajeczne Arkana, który oparty został na baśniach Hansa Christiana Andersena. Musical ten powstał specjalnie dla letnich półkolonii dzieci organizowanych przez Centrum Kultury w Czempiniu. Od tego czasu Wujek Ogórek rozwijał swoją działalność dla najmłodszych, przygotowując przedstawienia okolicznościowe, głównie dla zaprzyjaźnionych przedszkoli. Z czasem jednak jego popularność zaczęła zdecydowanie rosnąć – pokochały go bowiem dzieci w całym kraju!

***

Produkt Partnera BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Opis pochodzi od Partnera. 

Dla kogo
dziecko
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
poznawczy obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Płyta CD lub zawiera CD
tak
tak - dostęp online
Indeks
W2599

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię