(0)

Wersja

Ostatnie sztuki w magazynie

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punkty. Twój koszyk będzie zawierał 4 punkty. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 2,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Czereśnie dojrzewają razem ze swoimi słuchaczami i prezentują trzeci album zatytułowany „Sport to zdrowie”!

Oprócz tytułowej piosenki znajdziemy na nim utwory edukacyjne, mówiące o m.in. o ociepleniu klimatu, o miejskiej architekturze, o emigracji czy o relacjach rodzinnych, a także bardziej zabawowe: o pojazdach, o czarodzieju, o zwierzętach.

Spis piosenek:

1. Dzień dobry
  2. Sport to zdrowie
  3. Mama i tata
  4. Bocian
  5. Karetka
  6. Segregacja śmieci
  7. Chciałbym, żeby się skończyła
  8. Jadę na wycieczkę
  9. Czarodziej
  10. Beton
  11. Pory roku
  12. Wielki koncert
  13. Do widzenia

Posłuchaj fragmentów

Na płycie usłyszymy m.in. banjo, mandolę, ukulele, gitarę basową, kontrabas, klarnet, saksofon, sakshorn, flet, suzafon, instrumenty perkusyjne, ksylofon, wibrafon, dzwonki, a nawet akordeon.

A czy nowych Czereśni mogą słuchać dorośli? Oczywiście, że mogą!

Czereśnie to muzyka dla dzieci autorstwa Andrzeja Zagajewskiego (Hańba!, DJ Ludwik Zamenhof), która dotyczy spraw najważniejszych, a najmłodszych słuchaczy traktuje jak pełnoprawnych odbiorców kultury. W pełnych żywiołowości koncertach Andrzejowi towarzyszą muzycy Hańby! (Jakub Lewicki, Wojtek Wędzicha i Mateusz Nowicki) oraz krakowski multiinstrumentalista Justyn Małodobry.

dziecko
nauczyciel