Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


 • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Czereśnie: Czereśnie Pani Marii
search
 • Czereśnie: Czereśnie Pani Marii
 • Czereśnie: Czereśnie Pani Marii

Czereśnie: Czereśnie Pani Marii

(0)
42,00 zł

Wersja

Kupując ten produkt możesz zebrać 42 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Czereśnie: Czereśnie Pani Marii

Czereśnie: Czereśnie Pani Marii

    lub Anuluj

Poznajcie wraz z nami świat Marii Konopnickiej, w którym liczy się to, co najważniejsze: solidarność, wspólne działanie, piękno przyrody i radosny czas.

Spis piosenek:

 1. Skowronek nadlatuje
 2. Pszczółki
 3. Kukułeczka
 4. Jaskółka
 5. W lesie
 6. Ogródek
 7. Świerszczyk
 8. Skowronek odlatuje

Słowa: Maria Konopnicka, muzyka: Czereśnie. Piosenki inspirowane melodiami Zygmunta Noskowskiego.

Na najnowszym albumie Andrzeja Zagajewskiego (śpiew, instrumenty strunowe) wsparł kompozycyjnie Sebastian Kaszyca (instrumenty perkusyjne, pianino). Niezawodną rolę odegrali również grający na instrumentach dętych Wojciech Wędzicha i Jakub Lewicki.

Koncertowe zaproszenie Biblioteki Narodowej do uczczenia Roku Marii Konopnickiej przerodziło się niespodziewanie w pełnoprawny album, na którym Czereśnie prezentują pełnię swoich muzycznych możliwości (i szerokiego instrumentarium).

Zespół Czereśnie powstał w 2016 r. w Krakowie. Tworzy muzykę skierowaną przede wszystkim do najmłodszych odbiorców, ale ponieważ dźwięki nie znają granic, polecamy ją również wytrawnym słuchaczom. Śpiewają o zagadnieniach ważnych dla dzieci i dorosłych – przyrodzie, zawodach, owocach i warzywach, poruszają też niezmiennie istotne problemy ekologiczne. Wśród utworów nie brakuje piosenek na różne okazje, np. dla Mamy, Taty czy Pana Strażaka. Występują w czteroosobowym składzie, grając na różnych instrumentach (mandola, banjo, ukulele, instrumenty perkusyjne, gitara basowa, tuba itd.).

Dla kogo
dziecko
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
poznawczy obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Płyta CD lub zawiera CD
tak
tak - dostęp online
Indeks
W2575

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię