Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Wesoły Mrówkojad
search
  • Wesoły Mrówkojad
  • Wesoły Mrówkojad

Wesoły Mrówkojad

(0)
15,00 zł

Wersja

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt. Twój koszyk będzie zawierał 1 punkt. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 0,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Wesoły Mrówkojad

Wesoły Mrówkojad

    lub Anuluj

Wesoły Mrówkojad to niewielki album, na który składa się 5 piosenek wraz z towarzyszącymi im podkładami muzycznymi. Stworzone zostały z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Ciekawe aranżacje i nieszablonowe podejście do warstwy tekstowej i muzycznej sprawiają, że nie tylko najmłodsi z chęcią sięgają po piosenki Wujka Ogórka.

Posłuchaj fragmentów

Działalność muzyczna Wujka Ogórka swój początek ma w stworzonym przez niego musicalu pt. Bajeczne Arkana, który oparty został na baśniach Hansa Christiana Andersena. Musical ten powstał specjalnie dla letnich półkolonii dzieci organizowanych przez Centrum Kultury w Czempiniu. Od tego czasu Wujek Ogórek rozwijał swoją działalność dla najmłodszych, przygotowując przedstawienia okolicznościowe, głównie dla zaprzyjaźnionych przedszkoli. Z czasem jednak jego popularność zaczęła zdecydowanie rosnąć – pokochały go bowiem dzieci w całym kraju!

***

Produkt Partnera BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Opis bazuje na tekście pochodzącym od Partnera.

Dla kogo
dziecko
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
Obszar podstawy programowej
poznawczy obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Płyta CD lub zawiera CD
tak
tak - dostęp online
Indeks
W2605

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię