Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Vademecum przedszkolnych zabaw. Jesień
search
  • Vademecum przedszkolnych zabaw. Jesień
  • Vademecum przedszkolnych zabaw. Jesień
  • Vademecum przedszkolnych zabaw. Jesień
  • Vademecum przedszkolnych zabaw. Jesień
  • Vademecum przedszkolnych zabaw. Jesień
  • Vademecum przedszkolnych zabaw. Jesień
  • Vademecum przedszkolnych zabaw. Jesień
  • Vademecum przedszkolnych zabaw. Jesień

Vademecum przedszkolnych zabaw. Jesień

4.97 (11)
52,00 zł

Gotowe elementy do kreowania atrakcyjnych zajęć

Wersja

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Vademecum przedszkolnych zabaw. Jesień

Vademecum przedszkolnych zabaw. Jesień

    lub Anuluj

Vademecum przedszkolnych zabaw to zbiór ponad 350 krótkich form literackich oraz propozycji zabaw wszelkiego rodzaju – w tym opowieści słowno-ruchowych, masażyków, zabaw logopedycznych, paluszkowych, poznawczych, muzyczno-ruchowych, zabaw w języku angielskim, zagadek, a ponadto 20 piosenek. Na podstawie tak bogatego zbioru propozycji każdy nauczyciel wychowania przedszkolnego jest w stanie przeprowadzić zajęcia o ciekawej i niepowtarzalnej treści.

Skorowidz klasyfikujący Spis treści Od Wydawcy

Potrzeba wydania tego zbioru zrodziła się z kilku bardzo ważnych powodów. Jednym z nich było niezwykłe powodzenie książek z cyklu Zabawy ogólnorozwojowe do piosenek (Jesień w Przedszkolu, Zima w Przedszkolu, Wiosna w Przedszkolu i Lato w Przedszkolu) opublikowanych przez nas w latach 2016–2017. Z informacji, które do nas docierały, wynikało, że nadszedł czas, by odświeżyć piosenki z tamtych publikacji, co też uczyniliśmy. W efekcie większość utworów dołączonych do tej części Vademecum pochodzi z płyty Jesień w Przedszkolu, jednak wszystkie zostały przez nas nagrane raz jeszcze: z nowymi aranżacjami i udziałem nowych wykonawców – a co najważniejsze: w tym także dzieci. W treści książki znajdziecie opisy propozycji zabaw do piosenek zarówno tych z płyty Jesień, jak i takich, które publikowane są po raz pierwszy.

Posłuchaj fragmentów piosenek

Chcielibyśmy, abyście podeszli do podanych tu propozycji jak do swego rodzaju klocków – tak jak dziecko z identycznych elementów kreuje własną, niepowtarzalną i odrębną rzeczywistość, tak i Wy, zestawiając w dowolny sposób propozycje podane w tej książce, z łatwością i w kilka chwil będziecie mogli opracować scenariusz zajęć skrojony według własnego gustu i dostosowany do potrzeb Waszych dzieci.

W Vademecum zamieszczone zostały utwory opublikowane w miesięczniku „Bliżej Przedszkola” z lat 2012–2018, propozycje zabaw z książki Jesień w Przedszkolu oraz nowe pomysły powstałe na potrzeby tej publikacji.

Aby ułatwić Wam pracę spis treści podzieliliśmy na grupy rodzajowe (Opowiadania, Wiersze, Opowieści rytmiczno-ruchowe i słowno-ruchowe, Zabawy logopedyczne, Zabawy paluszkowe i masażyki itd.). Ponadto na końcu książki znajdziecie spis treści, w którym zabawy uszeregowane są w kolejności alfabetycznej tytułów.

Najważniejszą częścią Vademecum jest skorowidz klasyfikujący – to spis treści, w którym propozycje zabaw przypisane są do zakresu umiejętności określonego w aktualnie obowiązującej podstawie programowej wychowania przedszkolnego. Dzięki temu szybko i bez problemu możecie odnaleźć zabawę, która realizuje aktualnie stojące przed Wami zadanie pedagogiczne czy wychowawcze i połączyć ją z kolejną – o zbliżonej tematyce czy założeniach edukacyjnych.

„książka + CD"

– książka z dołączoną płytą CD 


„książka + CD + dostęp online do płyt z książki”

– książka z dołączoną płytą CD oraz stały, nieograniczony 
czasowo dostęp online do pełnej wersji utworów z płyt Audio CD 
oraz plików z płyt Data PC (jeśli takie występują w publikacji)*


„dostęp online do płyt z książki”

– stały, nieograniczony czasowo dostęp online do pełnej wersji utworów 
z płyt Audio CD oraz plików z płyt Data PC (jeśli takie występują w publikacji)
– w tej wersji nie kupujesz książki


* Dostęp online realizowany jest za pomocą strony Moja płytoteka na Twoim profilu w serwisie blizejprzedszkola.pl

ISBN
978-83-65915-42-9
Liczba stron
252
Dla kogo
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
Obszar podstawy programowej
fizyczny obszar rozwoju
poznawczy obszar rozwoju
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
jesień
Aranżacje
Jerzy Zając
Rok wydania
2019
Format (szerokość x wysokość)
163 x 235 mm
Płyta CD lub zawiera CD
tak
tak - dostęp online
Indeks
W358

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

polecam z całego serca

Oceń 

Bardzo pomocna jak się nie ma pomysłu na zabawę, ćwiczenie, piosenkę- tam jest wszystko ☺️

Oceń 

Początkowo zakupiłam "Vademecum Wiosna" i już wtedy wiedziałam, że kolejny rok szkolny zacznę z "Vademecum Jesień". Ogromny wybór zabaw i ciekawych propozycji na realizację zajęć. Polecam i już planuję zakup zimowego tomiku.

Oceń 

Polecam super zestaw na Jesień

Oceń 

Super pomoc. Napewno zamówię na inne pory roku

Oceń 

To już druga pozycja vademecum którą kupiłam i również tym razem się nie zawiodłam

Oceń 

Każdy nauczyciel znajdzie tu coś dla swoich dzieci, super scenariusze na jesienną porę roku.

Oceń 

Obowiązkowa pozycja każdego nauczyciela. Polecam!

Oceń 

Super pomysły, gotowe na zajęcia.

Oceń 

Wspaniała pozycja polecam w 100%

Oceń 

Wspaniałe pomysły na zabawy. Gotowe do wykorzystania. Z pewnością zaopatrzę się w Vademecum na kolejne pory roku.

Napisz swoją opinię