Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


 • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Przygody Nutka
search
 • Przygody Nutka
 • Przygody Nutka
 • Przygody Nutka

Przygody Nutka

(0)
29,00 zł

Wersja


Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Przygody Nutka

Przygody Nutka

    lub Anuluj

Produkt Partnera BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

***

Album z 2 płytami CD skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym oraz ich rodziców, nauczycieli, opiekunów. 15 wierszy i piosenek (wraz z pokładami do nich).

Przygody Nutka to pierwszy z planowanej serii album muzyczny – skierowany bezpośrednio do dzieci, a pośrednio do ich rodziców, nauczycieli i/lub opiekunów. Tytułowy Nutek to jedna z kluczowych postaci zamieszkujących świat o nazwie Planeta Śmieszka. Wraz ze swoimi przyjaciółmi (Malinką, Migotkiem oraz Szalonym Zegarkiem) przeprowadza dzieci przez szereg różnych przygód, bawiąc i ucząc jednocześnie. Utwory zawarte na płycie, m.in. o słowach przepraszam i dziękuję, są oparte na powtórzeniach, a przeplatające się z nimi wiersze rozbudzają wyobraźnię i pozwalają zobrazować dzieciom muzyczny świat Nutka.

Przedstawiona historia to wstęp do kolejnego albumu o przygodach Nutka, którego premierę zaplanowano na początek 2022 roku, a na którym zaśpiewa m.in. znany wokalista Krzysztof Iwaneczko. To ciąg dalszy spójnej historii, która tym razem dziać się będzie na planecie Ziemia. Dzieci będą mogły posłuchać oraz zaśpiewać m.in. o emocjach i uczuciach.

Przygody Nutka to świat stworzony przez grupę muzyczną Pogotowie Rozrywkowe (www.pogotowierozrywkowe.pl), która już od 4 lat organizuje w przedszkolach w całej Polsce tematyczne widowiska edukacyjno-rozrywkowe oraz okazjonalne koncerty i warsztaty.

Pogotowie Rozrywkowe to projekt działający dla dzieci, rodziców i opiekunów. W rytmach niezwykłej autorskiej muzyki twórcy projektu kreują przestrzeń dobrej zabawy, podczas której każdy może się wiele nauczyć! Dla szkół i przedszkoli organizują cykliczne wydarzenia, koncerty czy festyny. Dla najmłodszych prowadzą zajęcia, nagrywają bajki i słuchowiska. Dla rodziców i nauczycieli przygotowują scenariusze zajęć. To jednak nie wszystko. Kluczowym aspektem projektu jest muzyka. Autorskie piosenki dla dzieci są podstawą koncertów – można je odnaleźć również na fizycznych, płytowych wydaniach. Pogotowie Rozrywkowe łączy zabawę i muzykę, by stworzyć jak najlepsze warunki do rozwoju każdego dziecka!

Wydawca: Think Creatively Sp. z o.o.

Wokal: Marcelina Gawron, Monika Giergiel, Robert Górski

Instrumenty: Ignacy Matuszewski, Jakub Broniewski, Łukasz Giergiel, Michał Borowski, Michał Jańczyk, Leszek Nowotarski, Stanisław Strzednicki

Spis utworów:

 1. Planeta Śmieszka (wiersz)
 2. Witaj Przyjacielu!
 3. Nutek się nie nudzi (wiersz)
 4. Piaskownica
 5. Droga do szkoły (wiersz)
 6. Serenada do nauczyciela
 7. Jestem grzeczny (wiersz)
 8. Przepraszam i dziękuję
 9. Roztańczone Nutki (wiersz)
 10. Roztańczona Malinka
 11. Kosmiczna podróż (wiersz)
 12. Astro-przedszkolaki
 13. Problem z czasem (wiersz)
 14. Szalony Zegarek
 15. Do zobaczenia Przyjacielu! (wiersz)

1. Planeta Śmieszka

2. Witaj Przyjacielu!

3. Nutek się nie nudzi

4. Piaskownica

5. Droga do szkoły

6. Serenada do nauczyciela

7. Jestem grzeczny

8. Przepraszam i dziękuję

9. Roztańczone nutki

10. Roztańczona Malinka

12. Astro-przedszkolaki

13. Problem z czasem

14. Szalony Zegarek

15. Do zobaczenia Przyjacielu!

Dla kogo
dziecko
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
uczniowie klas I-III
Obszar podstawy programowej
społeczno-emocjonalny obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Muzyka i aranżacje
Batłomiej Staniak (1-2, 5-6, 9-12)
Aranżacje
Bartłomiej Szułakiewicz (3-4, 7-8, 13-15)
Słowa
Rafał Geze
Format (szerokość x wysokość)
14 x 12,5 cm
Płyta CD lub zawiera CD
tak
tak - dostęp online
Indeks
10

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię