Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

  • -15%
365 zagadek dla przedszkolaków na każdy dzień roku
search
  • 365 zagadek dla przedszkolaków na każdy dzień roku
  • 365 zagadek dla przedszkolaków na każdy dzień roku

365 zagadek dla przedszkolaków na każdy dzień roku

5.00 (13)
23,00 zł
19,55 zł Zniżka 15%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 23,00 zł

Najniższa cena produktu 19,55 zł z dnia 23.06.2024

Zbiór zagadek na typowe i nietypowe święta, a także tych na „codzienne” dni edukacji w roku przedszkolnym. 

Spis treści

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
365 zagadek dla przedszkolaków na każdy dzień roku

365 zagadek dla przedszkolaków na każdy dzień roku

    lub Anuluj

Nie tylko ludzie mają swoje święta i swoje dni. Mają je także niektóre zwierzęta, rośliny, postaci z bajek, a nawet... woda! Te świąteczne dni nietypowe mogą dostarczać ciekawych tematów do zabaw czy rozmów z dziećmi. Są niezwykłą okazją do poszerzenia wiedzy i umiejętności przedszkolaków.

365 zagadek dla przedszkolaków na każdy dzień roku to zbiór zagadek zarówno na całkiem zwyczajne dni, jak i te świąteczne: w tym święta typowe (jak Dzień Mamy, Dzień Taty, Boże Narodzenie, Mikołajki...) i te zupełnie nietypowe (np. Dzień Ślimaka, Dzień Leniwych Spacerów, Dzień bez Zakupów...). Zagadki te bogacą wiedzę o świecie, o różnych zjawiskach, zawodach i wielu innych zagadnieniach. Ich rozwiązywanie uczy logicznego myślenia, pobudza wyobraźnię, rozwija myślenie przyczynowo-skutkowe i zwiększa zasób słów.

365 zagadek zebranych w tej publikacji zostało uporządkowane według miesięcy: w każdym miesiącu nauczyciel znajdzie zagadki na temat poszczególnych świąt, a także rymowanki „codzienne”, adekwatne do danej pory roku.

W książce (dla ułatwienia pracy) znalazły się dwa spisy treści. W pierwszym z nich zostały uwzględnione tylko nazwy świąt i dni nietypowych – z podziałem na miesiące, w których są obchodzone. Drugi z nich to skorowidz będący spisem wszystkich zagadek z książki, uszeregowanych w kolejności alfabetycznej według słów będących rozwiązaniem każdej zagadki.

ISBN
978-83-65915-63-4
Liczba stron
84
Dla kogo
nauczyciel
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
Obszar podstawy programowej
poznawczy obszar rozwoju
Pora roku
na cały rok
Uroczystości, święta
nietypowe święta
Rok wydania
2020
Format (szerokość x wysokość)
163 x 235 mm
Płyta CD lub zawiera CD
nie
Indeks
W503

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Oceń 

Świetne zagadki na każdy dzień :)

Oceń 

Super pomoc.

Oceń 

Super pomoc. Polecam

Oceń 

Jestem zadowolona z zakupu. Bardzo fajne wierszyki.

Oceń 

Świetna publikacja, korzystam przez cały rok. Dzieci uwielbiają odgadywać zagadki.

Oceń 

Ciekawe zagadki. Umilają dzieciom czas podczas pobytu w przedszkolu

Oceń 

Zbiór super zagadek

Oceń 

Sympatyczne i łatwe do zapamiętania. Będę korzystać - 365 dni w roku :)

Oceń 

miła odmiana w codziennych zajęciach, ciekawy przerywnik :)

Oceń 

Zagadki są super, miły przerwynik w zajęciach dla dzieci :)

Oceń 

Zagadki są super, miły przerwynik w zajęciach dla dzieci :)

Oceń 

Zagadki są fajnie poukładane - pod kątem miesięcy (w zielonej książce) i kategoriami (w fioletowej książce). No i przede wszystkim na każdą okazję, co jest priorytetem. No już nie mogę się doczekać, kiedy tylko zacznę z nich korzystać. Na pewno BARDZO przydatna pomoc. Śmiało mogę powiedzieć, że każdy powinien mieć taki zestaw. Polecam!

Oceń 

Publikacja jest bardzo poręczna. Cienka, lecz pełna treści. Zagadki są podzielone na miesiące i święta w nich obchodzone, więc łatwo znaleźć odpowiednią propozycję. Jeśli szukamy danego hasła to też bez problemu je odnajdziemy, ponieważ z tyłu publikacji mamy skorowidz alfabetyczny zagadek.
Będę korzystać. Polecam.

Napisz swoją opinię